Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szedett terhes vitamint,...

Aki szedett terhes vitamint, mikor kezdte el szedni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor megtudtam a babát, de csak a 12.hétig szedtem. Utána próbálkoztam még aszedéssel,de rendszerint meghányatott, napszaktól független.
2014. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezdtük a babaprojectet eltőtte már fél évvel elkezdtem szedni, de volt mikor csak folsavat vettem és azt szedtem, úgyis az a legfontosabb.
2014. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor kiderült, hogy terhes lettem, akkor kezdtem el szedni.
2014. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor megtudtam hogy terhes vagyok.
2014. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb. fél évvel a próbálkozás előtt kezdtem. Előtte multivitamint szedtem, aztán mikor tudtuk, hogy lassan szeretnénk babát, áttértem az Elevitre. Azóta is szedem, végig szedtem a terhesség alatt és most szoptatás alatt is.
2014. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtünk élesben próbálkozni.
2014. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most nem rég kezdtem el,mióta elkezdtünk próbálkozni :)

Elevit plust szedek!

2014. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én mikor megtudtam hogy terhes vagyok, akkor kezdtem el szedni a Femibion 800at, majd 12 hétnél váltottam Femibion 400ra. Nekem bejött! Egyszer sem émelyegtem, és nem volt hányingerem sem. Ajánlani tudom!
2014. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a babatervezésnél már igen. 1 év után jött a baba, és mai napig szedem. 37 hkm
2014. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Második babánkat nyár végére tervezgetjük, mármint a próbálkozós időszakot. Arra gondoltam, hogy lassan elkezdeném a vitamint. Én is a femibiont fogom szedni. :)


Érdekes, hogy sokatok nem a tervezés időszakában kezdte szedni, csak mikor megtudtátok, hogy babát vártok.

2014. máj. 27. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!