Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevés, nagyon halvány, szinte...

Kevés, nagyon halvány, szinte átlátszó, kicsit nyálkás mensi, csak fél napig volt rendesen. Ez mensi vagy méhen kívüli vagy ciszta vagy hormon baj? Nem kell dokihoz menni?

Figyelt kérdés
bocsi, hmgint kiírtam, de nem kaptam használható választ az előző kérdésemre, remélem talán többen látjátok ezt. Légyszi írjon, akivel előfordult ilyesmi, nem tom mi lehet vele félek, h vmi baj van, olyan kevés és fura.

#vérzés #hormon #méhen kívüli terhesség #KEVÉS MENSI #NYÁLKÁS vér
2014. máj. 27. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj orvoshoz. Addig úgysem fogsz megnyugodni. Okosat én nem tudok mondani, mert még nem tapasztaltam és nem is hallottam ilyenről, de szerintem ez lehet bármilyen fertőzés, vagy akár "csak" hormonális, de ezt mindenképp csak doki fogja tudni neked megmondani.
2014. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!