Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha úgy szúr, mint ovukor...

Ha úgy szúr, mint ovukor oldalt, de nem oldalt, hanem középen (sztem a méhem) akkor az is ovufájdalomnak minősül? Vagy minek? Ezt ma éreztem. és most is 37fokot mértem, beteg nem vagyok, de elkezdett rázni a hideg

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 30. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is sokkal fázósabb vagyok, mikor ovu után felmegy az alaphőmérsékletem. Az meg hogy szurkál, lehet bármi. Nekem a múlt hónapban a closti miatt végig szurkált mindegyik petefészkem, vagy csak fájt, és volt olyan is,hogy a méhem vagy legalábbis a körül. Ebben a hónapban pedig semmit nem éreztem pedig most is szedtem clostit és ovu után vagyok. Nincs 2 egyforma hónap.

A másik lehetőség, hogy a beágyazódást érzed, de nem akarlak feleslegesen hitegetni, meg azt sem igazán tudom, hogy hányadik nap ovu után. Lehet 7. is de 5. is akár.... Akkor pedig még talán korai lenne...

Majd szúrd be a görbédet jövő héte is! Sok sikert.

2009. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!