Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kerül az előváladékba...

Hogyan kerül az előváladékba sperma, vagy alapból tartalmaz spermát?

Figyelt kérdés
Mindenki írja, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. Valójában mégis, hogy kerül bele életképes sperma? Mivel nem tudom, ezért szeretnék itt érdeklődni, mert kiváncsi vagyok rá. Előre is köszönöm szépen a válaszokat!
2009. dec. 30. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Mert alapból tartalmaz az előváladék spermiumokat.
2009. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! "Az előváladék tartalmazhat az előző ejakulációból visszamaradt életképes spermiumokat is, így akár megszakított közösülésnél is létrejöhet terhesség." Én sem tudtam, itt olvastam: [link]


Szerintem mindenképp hasznos ezt tudni annak, aki még nem szeretne babát!

2009. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha a link alapján jól értelmezem, akkor lehet spermium az előváladékban, csak akkor, ha valamivel előtte már volt élő spermium a férfi péniszében? Vagyis ha előtte egy jó ideig nem ment el, és már valószínű, hogy nincs benne visszamardt spermium, akkor elvileg nem lehet teherbe esni?
2009. dec. 30. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát..de most nem mindegy hogy elvileg mi történik, ha a gyakorlatban megeshet bármi :S.Védekezzetek,ne esélyeket latolgassatok!
2009. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én még szűz vagyok, a barátommal már tervezzük, és azért érdeklődök meg minden, mert mielőtt "belevágnék" szeretném a lehető legtöbb információt megszerezni mindenről. Ezt is azért kérdem, meg mert érdekel. Meg erről az előváladékos dologról is annyi mindent irogattak már, hogy nem tudom erről is kinek lehet hinni. Valahol olyat is olvastam, hogy elvileg a pasik a vizelettel az esetleges megmaradt spermiumokat is " kiüritik", és ezt se tudom, hogy igaz e. (amugy meg midnenképp védekeznénk, de kiváncsi vagyok rá)
2009. dec. 30. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy gratula neked, hogy ennyire előrelátó vagy:-) Így kellene mindenkinek. A vizelettel nem ürül ki a sperma, előváladékban bizony lehetséges elő kiskatona. Írass fel gyógyszert, de azt is tudnod kell, hogy a gyógyszernek is kell idő, amíg kifejti a védekező mechanizmusát. Addig jobb a gumi.
2009. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tablettát már régen szedtem, azért mert a menstruációmmal voltak gondok, és arra felírták, de meghíztam tőle. Azzal háromszor is próbálkoztam, és mindig az lett a vége, de legalább már utólag az a gondom helyreállt. Szóval nálunk majd marad a gumi.
2009. dec. 30. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!