Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek ciszta mellett...

Petefészek ciszta mellett lehet ovulációm?

Figyelt kérdés

Nem repedt meg a tüszőm és ebből lett ciszta. Van esélyem így teherbe esni vagy ne is reménykedjek?

Köszönöm!


2014. máj. 28. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem repedt meg akkor nem. 3. és 21. napi hormonjaid megírod?
2014. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam még hormonvizsgálaton. Előbb kifelejtettem, hogy nem a mostani ciklusban, hanem 2 ciklussal ezelőtt lett a ciszta. 2 hete még ott volt, kb 4 cm. Azóta nem tudom mi van vele és hogy ott van-e még.
2014. máj. 28. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
AZóta akár attól még lehetett péd, de mindenképpen utána kéne járni mi az ott-
2014. máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kétszer voltam magánrendelésen emiatt. Az elsőnél azért, mert nagyon szúrt a bal oldalon és barnáztam, ekkor 3,7 mm volt. Majd visszamentem 2 hét múlva, akkor 4 mm volt és egy jó nagy darabon szabad hasűri folyadék, kb 5x3 cm. Másnap reggel kórházba kellett feküdni, mert ugye ez már jelentős mennyiség. Orvos méhen kívüli terhességre gyanakodott, de a vérvétel alapján kizárták. Úgy volt lapar műtétem lesz a folyadék miatt, de 2 nap étlen-szomjan nap utàn semmit sem csináltak. Még egy uh sem volt mielőtt hazaküldtek. A dokim felszívódott, első nap utàn nem is láttam. Se gxógyszert, se semmit nem adtak. El sem merem képzelni miket csinálnak azokkal akik egyáltalán nem fizetnek pluszban... Igaz mára tízezrek sem számítanak, én meg nem tudok többet fizetni, most is inkább gyerekre költöttem volna... Borzasztó mi van itt!!!
2014. máj. 29. 05:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt, igen ettől még van esélyed teherbe esni. Viszont nagyon jó szívvel ajánlom neked a cickafark ülőfürdőt illetve belsőleges fogyasztását a ciklus első felében. Kismillió ciszta tűnt már el ettől. ;-)
2014. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ciszta mellett lettem terhes...Az elsö uh-n derült ki h egy 5*5-ös cisztám van jobb oldalon.
2014. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!