Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív akkor is az ovulációs...

Pozitív akkor is az ovulációs (LH teszt) teszt akkor is, ha ciszta van csak? Vagy tüsző is van a ciszta mellett és azért pozitív?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már, hogy ciszta okoz pozitív ovu tesztet, de csak ritkán...ha van ovus fájdalom, tojcsis nyák...akkor biztatóbb a helyzet az ovu irányába . Hány naposak a ciklusaid ? Hőmérőzöl? Akkor ha emelkedik a hő az első negatív napon biztos ovu volt. Egyébként nekem volt, hogy több napig is pozitív volt. Ha megtalálom belinkelem ide neked.
2014. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12.09-12.10 és amire nem írtam az 11.-e de nem lett baba sajnos :(
2014. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az lh teszt a magas lh szinttől pozi, ami általában az ovulációt jelzi, maga a ciszta nem tud magas lh szintet okozni, de a magas lh szinte lehet hormonprobléma ok és így lehet nincs pé.
2014. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Sajnos cisztám van és az ovulációs teszt teljesen pozitív lett ma.

2014. jan. 17. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:
a cisztát mikor állapították meg? Szerintem attól még lehet peteérésed és majd ovulációd is....nem biztos hogy a ciszta ezt kizárná.....egyébként meg kisebb méretű ciszták a mensivel felszívodnak. A ciszták nagy része azért alakul ki, mert nem repedt meg a tüsző és a meg nem repedt tüsző cisztává alakul. A cisztának is van azért több formája...attól is függ mennyi van, és mekkora...szóóval azért nem biztos hogy akkora a baj..
2014. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap,de a mai nap is.
2014. jan. 17. 20:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Van amelyik a petefészekben van.De egy más valami a petefészek mellett van.
2014. jan. 17. 20:49
 9/9 anonim ***** válasza:
értem....hát vissza kell menned valamikor ? Azért én szorítok, hátha lesz abból ovuláció mármint a teszt alapján....ezért jó a hőmérőzés...ha nem csináltad...tudom ajánlani, az ovulációt is jobban alátámasztja...
2014. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!