Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha létrejött a terhesség,...

Ha létrejött a terhesség, mégis negatív a teszt, akkor az csak abban az esetben fordulhat elő, ha későn volt peteérés?

Figyelt kérdés
Csak olvasgattam itt a hozzászólásokat, és láttam, hogy valakinél ez már előfordult, de többnyire azt válaszoltátok rá, hogy ez valószínűleg késői peteérés miatt van. Tehát ha a ciklusnak viszonylag az elején volt pé, akkor tutira ki kell, hogy mutassa a teszt a bébit nemvárt utáni napon?
2014. máj. 29. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés...szerintem az okozza,hogy nem mindenki egyforma,és nem termelünk egyformán hcg-t. Van akinek nagyon későn mutatja ki,mégis középidőben volt ovuja...
2014. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2014. máj. 29. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
aktus után 2 héttel kimutatjaé. az érzékenxebb tesztek már akár a 10. nap után is.
2014. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! :)
2014. máj. 29. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már akinek kimutatja. van akinek nem termel annyi HCGt a szervezete és csak kimaradt menzi után napokkal tesztel először halvény pozitivat, akkor is, ha középidőben fogant és nem késői peteérésből
2014. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. máj. 29. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Én is azt mondom,van akinek abszolút nem mutat még semmit 2 héttel együttlét után.

Véleményem szerint,mensi elmaradása után nagyobb eséllyel,de ha esetleg akkor sem,akkor orvos nézzen meg,esetleg vérvétel.

2014. máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!