Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg lehet olyan, hogy...

Tényleg lehet olyan, hogy valaki nem érzi, hogy terhes és mégis ott a baba?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhességre gondolsz? Én babám 5 hete fogant, amikor vetéltem, semmi jele nem volt (a megvonásosnak hitt vérzésen kívül), hogy terhes vagyok.
2014. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az egészen korai terhességre gondolok!
2014. máj. 30. 17:16
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Senki nem érzi az egészen korai terhességet, idővel is max. a vele járó hormonváltozás hatására kialakuló kellemetlenségeket, de ez sem 100%-os. Érezni konkrétan csak félidő után szokták a nők a magzatjukat.
2014. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Manka68 ***** válasza:

Tényleg lehet olyan, hogy valaki érzi? :-)

Az egészen korai alatt ha azt érted, hogy nemvárt menses előtt, akkor nincs is mit érezni. És még utána sem nagyon egy darabig. :-) Émelygés, puffadás nemcsak babától lehet, ezeket csak akkor kötik hozzá, ha pozitív a teszt.

Egyébként egy 6 hetes embrió 3mm. Fizikailag kizárt, hogy érezd.

2014. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Olyan megérzés félére gondolok, hogy valami megváltozik a közérzetünkben például. Az az igazság hogy félek tesztelni, mert egyáltalán nem érzem magam terhesnek pedig már késik.
2014. máj. 30. 17:44
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem érzem magam terhesnek, pedig már 18 hetes vagyok :) (mert még nincs pocakom, nincs rosszullét és a bba még nem rugdos) Szóval tesztelj csak, ha késik. Ha nincs semmi tüneted, attól még lehetsz terhes.
2014. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De aranyosat írtál utolsó! Gratulálok Neked és köszönöm szépen a hasznos választ!! :)
2014. máj. 30. 20:15
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Elég könnyű a kérdezőt lenyűgözni. Én is megpróbálom: csingling, gumicukor, póni.


Na, de komolyra fordítva a szót, simán lehet, hogy valaki hisz ebben. A vetélésem után az asszisztensnő megkérdezte, hogy éreztem-e amikor megfogant a "kicsi", mire az orvos elkezdett nevetni, én meg csak a szemöldököm húzogattam. Szóval simán van, aki hisz ebben:))


Tesztelj, szentlélek érzést nem fogsz érezni, arra ne várj!

2014. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Oké, értem.... :)

Azért köszi a pónit! :)

2014. máj. 30. 20:22
 10/20 Manka68 ***** válasza:
89%

Hát megérzésem, az volt. :-))

Minden idevágó tünet nélkül, aznap reggel, mikor meg kellett volna jönnie, elővettem a tesztet, teljes nyugalommal ránéztem, és az jutott eszembe : pozitív lesz. Hosszú évek után, sikertelen inszem és lombik után, egyszer csak úgy éreztem, most sikerült.

És igen. :-)

De rossz közérzet, hasszurka, émelygés, és a többi... NEM volt. :-)

2014. máj. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!