Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mégis terhes lennék?

Esty910212 kérdése:

Szerintetek mégis terhes lennék?

Figyelt kérdés
Február közepén 1x voltunk együtt a párommal (pont peteérés volt, de rendesen védekeztünk!!), azóta nem voltunk együtt. Utána február 27-én meg is jött. Most viszont késik. 1 hete fáj a pocim alul, feszülnek a melleim és 3 napja émelygek egyfolytában és hiába alszom eleget, alig birok magammal a fáradtságtól. Nekem menses előtt mindig barnázás szokott lenni pár napig. Most semmi nincs, tehát még napokig nem fog megjönni. Utánanéztem és elvileg, lehet olyan, hogy valakinek megjön még 1-2 hónapig a terhesség mellet. Nem tervezett baba lenne, mert fél év múlva lesz az esküvőnk... De természetesen elfogadnánk, ha így van.
2014. márc. 28. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A tüneteid terhességre utalnak. bár kétlem hogy az lennél , ha február végén megjött és azóta nem is voltatok együtt és még védekeztetetk is , akkor elég kicsi az esélye. de szerintem csinálj egy tesztet. az a biztosabb.:)
2014. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha 02.27-én volt meg, akkor tegnappal még csak 28 nap telt el

szerintem nem késik, ritka, aki 28 naponta menstruál.

majd, ha a 33-36. napon sem jön meg, akkor elmondható a késés.


amúgy ha nem voltatok együtt, a fent említetten kívül, szerintem nem vagy terhes. nem a gólya hozza :)nyugi

2014. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1% esély mindig ott van óvszernél is meg gyógyszernél is.
2014. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg...
2014. márc. 31. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:
A ciklusod hány napos szokott lenni ?
2014. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!