Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo egyértelmű pozi...

10. dpo egyértelmű pozi teszt, a 11. dpon. Negatív? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

tegnap teszteltem,tudom korán volt de elfogott egy érzés.3sikertelen lombikon vagunk tul most szüneteltettük a babatémát,de valahogy mégis teszteltem 10-es teszttel.3perc alatt kijött a csík élőben egyértelműen látni a 2.csíkot ami rózsaszín.Azt hittem rossz a teszt kibontottam mégegyet és azon ugyanugy ott volt a 2.csík.

Ma megismételtem,negatív.

Tudom korán teszteltem,de lehetséges,hogy híg a vizelet és ma azért negatív?Ma 11.dpo van.


2014. máj. 31. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Várj 4-5 napot, s ha akkor biztos eredményt kapsz.

Magadat stresszeled most feleslegesen!

Tudod, a stressz a legrosszabb!

2014. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ugy utállom magam,minek teszteltem.Azt hittem a mainak ugyanolyan erősnek kell lennie mint a tegnapi,erre szinte negatív.
2014. máj. 31. 08:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egyszerűen csak rossz volt a mai teszt, én nem lennék rest ellőni még egyet (vagy kettőt:) ) Szerintem ne aggódj, a pozitív az nem véletlen pozitív, de a negatív, az még jelenthet babát! :)
2014. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csináltam,de olyan híg a pisim.Időn tul van rajta olyan h meresztgetnem kell a szemem,olyan beképzelőd csík.Tegnap pedig 2db is pozi lett.:(
2014. máj. 31. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért szokták ajánlani a reggeli első vizeletet, mert az koncentráltabb (erősebb, sűrűbb). Szerintem aludj rá egyet, és reggel próbáld meg mégegyszer. És ne idegeskedj, mert a stressz növeli a kortizolt a szervezetben, az meg pont hogy nem használ a teherbeeséshez!!! Majd írj hogy mi volt!
2014. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos ott az a babóca. Ne idegeskedj! A mai teszten a controll csík ugyanolyan erős, mint a tegnapin? mert ha a controll csík is halványabb mint a tegnapi, akkor csak arról van szó, hogy gyengébb az a teszt a gyártás miatt, vagy ilyesmi. A másik oka, a híg vizelet. Ne idegeskedj, én ma már nem mennék el estig pisilni a helyedben és lehetőleg ne igyál fél óránként valamit, akkor este lesz olyan koncentrált a vizeleted, hogy ha csinálsz egyet, erősebb lesz. De ne feledd, hogy a hcg két naponta duplázódik, szóval ma még ugyanannyi volt benned mint tegnap, csak még hígabb is volt a pisid, persze, hgy nem lett erősebb, sőt... Ha a ma estin nem látod egyértelműen (a szemgúvasztós csík is csík) akkor is még reggel mindig tesztelhetsz, ami már tényleg látható lesz jobban. Szóval nyugika, mondogass pozitív mondatokat, legyél pozitív: Megfogant a babám és minden a legnagyobb rendben alakul. Szedjél folsavat!!! És este nehogy forró vízben fürödj :) Szorítok!!! majd írj, hogy mi újság!
2014. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát ugyanolyan.Holnap csinálok reggeliből egyet.A pénteki tesztek látszodnak


[link]


[link]

2014. jún. 1. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!