Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tesztem 100% pozitív? Mikor...

A tesztem 100% pozitív? Mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a párom 24. Össze-vissza menstruáltam, az orvos fogamzásgátlót írt fel még tavaly("majd ha gyereket akar jöjjön vissza"), amit most április közepén hagytam abba (Nuvaring). Utolsó mensim ápr. 20 volt. Nem igazán terveztük a babát,ha jön jön, ha nem nem alapon, de nem gondoltuk volna hogy ilyen hamar összejön egy ilyen stresszes időszakban, éppen államvizsga, szakdolgozat írás előtt is vagyok, ráadásnak az esküvő is csak jövőre lenne. Kicsit félek ettől az egésztől :)


1. Ez ugye biztosan pozitív?

2. Sokszor görcsöl a hasam...Mikor menjek orvoshoz?



[link]



2014. máj. 31. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
8-9.héten elég.
2014. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el szedni 2x1 folsavat és 3x1 magnéziumot.A görcs teljesen normális amíg nem jár vérzéssel/barnázással. Dokihoz utolsó mensid első napjától számított 7-8 hetesen elég, ha addig nem vérzel vagy barnázol. Gratula. 36hetes kismama
2014. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,ez biztosan pozitiv.En a pozi teszt utan 1 hettel mentem orvoshoz,azt mondta az orvosom amikor felhivtam,hogy nehany napon belul menjek,hogy kizarjuk a mehen kivuli terhesseget.
2014. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Mire időpontot kapok az orvoshoz az úgyis még legalább 1-2 hét :)
2014. máj. 31. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%, hogy pozitív és tök jó, hogy valakik már ennyi idősen be tudják vállalni a gyereket:)
2014. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű pozitív! :) Gratulálok! :) Én úgy voltam,hogy 3 napja késett a mensim, és valamiért a munkában egész nap az járt a fejemben,hogy biztos sikerült a baba,délután csináltam is egy tesztet ,pozitív lett :) Rá egy hétre mentem az orvoshoz, akkor volt 5 hetes,még igencsak picike igaz,de a doki megtudta mondani,biztosra,hogy terhes vagyok és,hogy nem méhen kívűli. Sokan feleslegesnek tartják,hogy a 7-8-9 hétnél előbb menjen dokihoz,de a méhen kívűli terhességet is ki kell zárni tehát szerintem nem felesleges minnél előbb menni.De persze erről mindenkinek más a véleménye,nincs is ezzel gond ,nem lehetünk egyformák :) Mi terveztük a babát,elsőre sikerült :) 12.hetes kismama :) Te pedig vigyázz magadra :) Jó babavárást!
2014. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!