Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki kapott már tüszőrepesztő...

Aki kapott már tüszőrepesztő injekciót, nálatok volt valami tünet utánna? Honnan lehet tudni, hogy hat-e az injekció?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam uh-on és azt mondta a doki, hogy van 3 nagyon szép tüszőm 16mm-es, és hogy a méhnyálkahártyám is tökéletes (ez volt a 10. ciklusnapon). Kaptam ovitrelle tüszőrepesztőt, amit a párom tegnap adott be.

A görbém jelenleg így néz ki:

[link]


2009. dec. 31. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem másnap délután volt nagyon erős szurkálásom. Este kaptam a tüszőrepesztőt 7-8 között. Én Choragont kaptam.
2009. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Ovitrelle-t kaptam este 8-kor. Nem másnap, hanem utána való nap délelőtt annyira fájt a petefészkem, hogy alig bírtam ülni és mozogni. Én innen gondolom, hogy használt kb. 36 óra múlva.
2009. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hőd alapján hatott, hiszen elkezdett felfelé emelkedni:-)A 18-as karikák is nagyon jó helyen vannak. Drukk. BUÉK!
2009. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi lányok a válaszokat....majd kiderül, már nagyon vágyunk a kis picurkára. Amúgy mára így alakult a görbém.

[link]

Mindenkinek Nagyon Boldog Újévet Kívánok!

2010. jan. 1. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!