Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt mutatott már...

Clearblue teszt mutatott már valakinek negatívat úgy, hogy mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
30-31 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 38.napon. Reggeli első vizeletből a Clearblue teszt negatív, hihetek neki? Nagyon meg vagyok ijedve, hogy valami bajom van. Soha nem fordult elő, hogy ennyit késett volna.

2014. jún. 1. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Most hasonló helyzetben vagyok mert már 2 hete meg kellett volna jönnie. 3féle tesztet vettem de mind3 negatív lett. Próbálj meg másfélét is. Nálam mi a helyzet azt nem tudom mert majd a héten megyek dokihoz. Amúgy több helyen olvastam hogy minnél korábban meg van a teszt annál biztosabb mert 8-10 nap után már nem mutat pontos értéket. Szerintem vegyél még 1 tesztet és menj el dokihoz
2014. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha negatív, akkor nincs elég HCG a vizeletedben, ami attól lehet, hogy nem vagy terhes, vagy későn fogant a baba és még nem termelődött elég hormon. Kétnaponta érdemes új tesztet csinálni ugyanis a HCG kétnaponta duplázódik. Nagyon-nagyon ritkán előfordul az is, hogy terhes az illető hölgy, a tesztek mégis negatívak. Ez azért van, mert valakinél nem választódik ki a HCG a vizeletben, de ez tényleg ritka, mint a fehér holló.
2014. jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%

Felesleges tesztekre költened, ha nem jön meg továbbra sem, menj el orvoshoz. teljesen természetes, ha egy felnőtt nőnek nem jön meg időben, vagy akár kimarad. Gyakorlatilag ok nélkül is történhet. :)


Mivel már egy hete késik, fura lenne, hogy nem mutatná ki:)

2014. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 adriennjeni ***** válasza:
Nekem pozitív lett, sőt 2-3 hetes terhességet mutatott, miután elmentem nagy örömmel a dokihoz a vérvétel és a vizelet negatívat mutatott!!!
2014. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lanyok ha ennyit kesik es negativ a teszt mindenkepp orvoshoz kell fordulni foleg ekinek ket hete kesik ott mar latszik a baba,viszont van egy ket dolog amitol keshet ez pedig nem jatek foleg ha vki babat szeretne!
2014. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!