Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet megállni hogy ne...

Hogy lehet megállni hogy ne figyelgessem magam állandóan hogy terhes lettem-e? Más is ezt csinálja? Ez normális?

Figyelt kérdés

csak annyi történt, hogy vettem ovu tesztet, pozitiv lett, aztán a párommal szexeltünk, és most csak az jár a fejemben hogy mi történhet belül. elképzelem ahogy az a kis sejt ott vándorol, meg kezd beágyazódni stb. figyelem a testem rezdüléseit. ez normális még? belefér?


nem akarok nagyon rágörcsölni. más is figyeli magát ilyenkor?



2014. jún. 1. 13:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. mnem figyeltem magam, nem kerestem a terhestüneteket. Kerestem magamnak egy hobbot, ami eltereli a figyelmemet. Egy évet vártunk a babára, pedig azért arra figyeltem, hogy jókor is együtt legyünk, szóval, ha már az elejétől ezen kattogta, volna, akkor bizony belezakkantam volna. Mewnje a barátnőkkel sütizni, sétálj nagyokat, keress egy hobbit (én pl. varrni tanultam, mert az jó sok koncentrációt igényel), nézz filmet, foglald el magad. Mert az elején nem vészes az, hogy figyelsz magaqdra meg ezen járt az eszed, de ha mondjuk sokáig nem jön a baba, akkor idővel már mindenféle tünetet bebeszélsz magadnak és minden tünetet terhestünetnek akarsz majd látni.
2014. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

ok, megfogadom a tanácsod! gondolom nagyon bele lehet betegedni, meg megijedni hogy "mi van velem, nekem nem lehet gyerekem? "


amikor pár hónapig nem jön a baba, akkor ez is normális, hogy az ember rápánikol hogy meddő?

2014. jún. 1. 13:34
 3/30 anonim ***** válasza:

Sya!

Próbálj meg ne rá görcsölni!

Én ugyan ezt csináltam mint te és rá jöttem hogy ez így nem lesz jó. Tuti hogy bediliztem volna!!


Szóval tessék valami hobbit kitalálni hogy elterelje a gondolatodat!


:) drukkolok :)

2014. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a meló tesz jót, meg ha úgy egyáltalán sok emebr vesz körül, akikre figyelhetek. Viszont sokat vagyok itthon egyedül, ilyenkor meditálok, sztepperezek a Jóbarátok alatt. És amikor szabadnapot veszek ki az erőlködésből, akkor meg babás filmeket nézek csak azért is és sajnálom magam. :)
2014. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Jót derültem, miközben olvastam :) ugyanezt csinálom :D mikorra nem várod?
2014. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
13-14-e körül. szurkolok neked, majd irj hogy mi újság.
2014. jún. 2. 15:08
 7/30 anonim ***** válasza:
Úristen :D Én is akkorra nem várom :) szorítok ;)
2014. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én is akkora nem várom :-D
2014. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Akkor a 15-ével már nem férek a csapatba? ;-)
2014. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Hát a kérdező helyébe én még meggondolnám bele férsz e?????

:-D :-D :-D :-D


Persze hogy beleférsz ne viccelj!!!!

2014. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!