Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászhoz megyek, furcsán...

Nőgyógyászhoz megyek, furcsán fog nézni, ha babatervezésről beszélek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem tudom mennyire szokás az ilyesmi. Éves citológiai vizsgálatra megyek, van értelme megbeszélni vele, hogy talán hamarosan szeretnénk babát, kell-e előtte vmi vizsgálat, teendő?
2014. jún. 1. 18:12
 1/5 Margit84 ***** válasza:
100%
Ha furcsán néz ezért akkor keress másik orvost szerintem. Teljesen normálisnak gondolom, ha valaki fel készülve, esetlegesen kell előzmény vizsgálat stb. kezd bele a projektbe. Én még azt is megkérdeztem, ha fáj a fejem, akkor melyik gyógyszerből vehetek majd be, ha pozi tesztem lesz, mikor menjek először stb...
2014. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem konzultálni a nőgyógyászhoz, amikor eldöntöttük, hogy leállok a gyógyszerrel. Megkérdeztem, hogy mennyit kell várnom, mire belefoghatunk, milyen vitamint kell szedni, milyen fájdalomcsillapító használható. Az orvos engem nagyon megdicsért, hogy elmentem hozzá.
2014. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor jó, köszi a válaszokat! :)

Én sosem szedtem gyógyszert, ilyen jellegű kérdésem nincs felé.

2014. jún. 1. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! En is sima rakszuresre mentem a dokihoz, es kozben emlitettem neki, hogy lassan szeretnenk a ferjemmel babat. Nagyon kedves volt, es rogton javasolt egy ultrahangos vizsgalatot is, hogy meggyozodjunk mindketten, hogy semmilyen fizikai akadalya a dolognak es remeli hogy legkozelebb pozitiv teszttel lat viszont :) Nagyon jo erzes volt :)
2014. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Juj de jó, köszi! :)

Ez most tetszett. :)

Egyszer volt már ilyen ultrahangos vizsgálatom, akkor minden rendben volt. :)

2014. jún. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!