Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos vagyok mit tehetnék hogy...

Pcos vagyok mit tehetnék hogy babám legyen?

Figyelt kérdés
Most kell elkezdenem hamarosan a clostit, elkezdtem diétázni, de reménytelen vagyok. Van aki closti mellett, vagy pcosan kismama lett?
2008. júl. 30. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A barátnőm PCOS-es. Ő már 7 hónapos terhes, és a Closty meg a cickafarkfű tea jött be neki. Engem is az ő példája "tart életben".

Ajánlok egy oldalt: www.pcos.hu

Itt nagyon sok tanács, gyógymód stb megtalálható.

A diéta fontos is, folytasd. Emellett mozogj is, amennyit csak tudzs, amennyire csak időd engedi. Én is fogytam és nagyon meg is dicsért érte a doki, mert minden egyes mínusz kilómmal a saját esélyeimet növelem.

Szívből remélem, hogy hamarosan babánk lesz, és ezt kívánom neked is!

2008. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást, mivel nem rég tudtam meg mi a bajom, most kezdtem néhány napja a mozgást. nam vagyok kövér 66 kg és 176 cm, de érzem híztam sokat. 10 jött fel 6 év alatt. félek, de szeretném a babát!kitartást neked is és minden pcos-nak.
2008. júl. 30. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!