Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több, mint egy éve próbálkozun...

Polip987 kérdése:

Több, mint egy éve próbálkozunk, hogy legyen kisbabánk, de nem sikerül. Kétségbe vagyok esve, mit tehetnék, hogy végre sikerüljön!? Köszönöm Egy elkeseredett feleség

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, lazíts! Nekem 2 évig nem jött össze, úgy éreztem minél jobban akarom annál nehezebben sikerül. 2 év után feladtam, nem foglalkoztam vele annyit, nem görcsöltem tovább miatta, 3 hónap múlva terhes lettem!


Sok sikert, neked is össze fog jönni!

2010. júl. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az átlagember elmegy orvoshoz és ott felteszi ezt a kérdést.

Nem irtál arról, hogy voltatok-e dokinál (mindketten), ha igen, mit mondott, ha nem, miért nem.

2010. júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7 hónap próbálkozás,és görcsölés után,nekem egy házfelújítás segített!Egész hónapban el voltam gondolatok nélkül,csináltuk a dolgunkat,kb. háromszor voltunk csak együtt - pé környékén -,sikertelennek könyveltem ezáltal a hónapot,és a nemvárt napján erős pozi lettem!

Tényleg lazíts! :) Be fog jönni,meglátod!

Sok sikert!

2010. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint minden rendben van, tavaly volt egy méhszájseb fagyasztásom, de azt mondta nem befolyásol semmit. Most lehet hogy mégis? Már minden gondolatomat a baba köti le, és ha meglátok egyet akár csak a tévében, sírva fakadok. Borzasztó, hogy az meg aki két kézzel tiltakozik, hogy neki nem kell gyerek, pikk-pakk összejön neki. Igazságtalanság!
2010. júl. 23. 07:21
 5/5 Nikykeeehh válasza:
szia! Na mi lett veled? eltelt már 1,5 év, sikerült a baba? sajnos mi már 2 éve próbálkozunk a párommal de még mindig nem jön. :( jövőhéten megyek peteérési vizsgálatra, remélem minden oké lesz.. nagyon kétségbe vagyok esve, de azért remélem neked azóta már sikerült! :)
2013. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!