Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A digitális clear blue mikor...

A digitális clear blue mikor mutathat legkorábban pozít az együttlét után?

Figyelt kérdés
szeretnék csinálni egyet,mert tegnap teszteltem és nem egyértelmű nekem,meg kell erősítenem :)az is clear blue volt csak nem digitális
2014. jún. 3. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 2 nappal pozit mutatott, igaz ekkor már a 25- ös tesztek is halványak voltak! Drukk!:)
2014. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 4! Nappal pozitív lett :) + 1-2 ezt írta :)
2014. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondják megbízható teszt
2014. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és pont fél időben volt ovutok?nekem fontos lenne,mert beteg vagyok és nem tudom szedhetek-e gyógyszert mensi alatt voltunk együtt,volt barnázásom is rá 5-6napra,ma van attól számított 11.napom.
2014. jún. 3. 12:54
 5/9 anonim ***** válasza:

2#

Nekem pont félidőben volt ovum :)

Nem sokkal rá,már pozit teszteltem a digitálissal,de akkor már nekem is mint az első válaszolónak,pozi volt a sima 25-ös is.

2014. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ezt teszteltem tegnap,mindenki negának mondja,de én látom halványan a csíkot :(lehet ez már beteges :(

[link]

[link]

2014. jún. 3. 13:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezen a képen nem látok semmit, amúgy sem jó szétszedni a teszteket... Tudom, ez most nagyon nehéz lesz, de kérlek HIGGADJ LE! Tűzd ki magadnak a csütörtököt vagy a péntek reggelt, és addig NE TESZTELJ! Nézz filmet, olvass egy jó könyvet, kertészkedj egy kicsit, bármivel, de tereld el a figyelmed! Aztán a kiválasztott napon szépen megcsinálod a tesztet, ami nagyibb eséllyel mutat bármit, mint a mai vagy holnapi, tehát még több bizonytalanságtól kíméled meg magad. Ha ott van a baba, akkor pénteken is ott lesz, viszont sokkal jobb érzés lesz erős pozit tesztelni, mint egy bizonytalan, halvány valamit!
2014. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nézdd,bevallom őszintén volt negatív digitális clearblue tesztem egy másik ciklusomban,amiben nem voltam terhes,szétszedtem,több csíkos volt. Semmit sem jelent,ha a kijelzön az áll negatív,akkor az...persze ha korán teszteltél még lehetsz ettől függetlenül terhes.

Attól,hogy pl. nekünk,akik ideírtak mensi előtt,4-2 nappal pozi lett,még nem tuti ,hogy Neked azért nega mert nincs baba...légy türelemmel,sajnos úgyis csak ezt tudod tenni.

Drukkolok! :)

2014. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)péntekig ígérem nem tesztelek! :)
2014. jún. 3. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!