Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel a menstruáció...

Egy héttel a menstruáció előtt rózsaszínű "folyás"?

Figyelt kérdés
Keresgéltem ez ügyben válaszokat,de sokan írnak sokfélét.Kíváncsi lennék pár tapasztalatra.Köszönöm.

2014. jún. 3. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az nem rózsaszínű folyás, ha egy kicsit utánagondolsz, egyértelmű, hogy vérrel keveredett folyás. Menzeszt jelent.
2014. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beagyazodas akàr :) drukk
2014. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még nem esett meg velem ilyen.Bár beágyazódás lenne.Olyan rég vágyunk egy kis babára.
2014. jún. 3. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom....írank itt olyanokat, hogy menzesz. Lehet. De lehet, hogy nem. Személy szerint nekem mensi előtt nem szokott ilyenem lenni. Egyszer volt ilyen mensi előtt, de akkor babás voltam, szóval beágyazódás volt, de akkor még ez eszembe se jutott. Nagyon szurkolok, és sok sikert, majd írj ha teszteltél!
2014. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már reménykedni sem merek.Mikor tesztelhetek?
2014. jún. 3. 14:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj és köszönöm :)
2014. jún. 3. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Ha nem jön meg akkor tesztelj. előtte ne paráztasd magad egy esetleges negatív teszttel, amibe majd bele akarsz látni egy második csíkot.
2014. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben.Akkor még várok vele.Köszönöm
2014. jún. 3. 14:58
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezen a héten csütörtökön kéne mennem a nőgyógyászomhoz (1 éve nem jön a baba) kivizsgálásra.Ki tudná mutatni ha van baba?Vagy csak ártana ha megvizsgálna?Bocsánat a dilis kérdésekért,de első baba lenne,nincs tapasztalatom.
2014. jún. 3. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!