Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. s melyiknek higyjek?

S. O. s melyiknek higyjek?

Figyelt kérdés
Tehát decemberben is és januárban is 29.-én volt meg a menstruációm ami 31 nap, de volt már hogy csúszott 1,2,3 napot is.. Ma vagyok a 16.napon a kalkulátorba beírtam a utolsó mensi napját és az, hogy 31 naposak a ciklusaim (decemberből és januàrból ítélve) a kalkulátor azt írta hovy 14.-18.ig vannak a termékeny napjaim. Viszont az utóbbk 2 napban volt tojásfehérjés bő folyásom alhasi görcsöm és mellérzékenység és most száraz vagyok. Nem tudtunk együtt lenni ebben a 2 napban amíg ezeket éreztem mert a párom beteg lett szerintetek csúszott a pé? Vagy a kalkulátor igazat mondd? Késő lenne pl ma együtt lenni?

2014. febr. 14. 04:17
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
A testednek higgy. Mi lenne, ha csak úgy szexelnétek egyet? Ha mi azt mondjuk, hogy késő, akkor nincs szex???
2014. febr. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor van szex amikor csak jólesik függetlenül attól, hogy épp mi zajlik a testemben:) Nem vagyok az aki görcsösen szexel ha épp úgy gondolja termékeny :) csak egy kérdés volt..
2014. febr. 14. 06:27
 3/7 A kérdező kommentje:
És persze lesz szex akkor is ha erről lemaradtunk :D Hisz nem azért szeretkezünk, hogy gyereket gyártsunk hanem mert szeretjük egymást és aztán ebből lesz a szerelem baba :)
2014. febr. 14. 06:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval légyszi ne támadjatok már,természetesen nem csak akkor és csak azért szeretkezünk, de egy picit elszomorodtam mert ez az első hónapunk és úgynézki lecsúsztunk róla.. :(
2014. febr. 14. 06:43
 5/7 anonim ***** válasza:
A kalkulátor csak egy gép, a tested jelzésit figyeld. A kalkulátornál megbízhatóbb a hőmérőzés vagy a LH tesztelés. Én próbáltam mindenféle módszerrel meghatározni az ovumat, és még a ciklusom is abszolút szabályos volt (27-28 napos)még sem jött egyből a baba. És az első hónapban mikor nem volt időm ezekkel vacakolni, csak egyik este észleltem a tojás nyák folyást, akkor gyorsan elkaptam a férjem csak egy gyors hanncurra, és most itt gőgicsél mellettem az eredmény. :D
2014. febr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaa még annyi, hogy most 3 hónapja, hogy szültem, kb. 3 hetente van tojás fehérje folyásom 3-4 napig. Csodálkoztam rajta mert terhesen nem volt ilyen most meg olyan szabályosan jelentkezik ez a tojásfehérje folyás (csak szoptatom a fiam). Nem rég voltam dokinál rutin ellenőrzésen, és felhívta a figyelme, hogy vigyázzak mert vérzés nélkül is van ovum,(látszódnak a tüszők, hogy érnek) így nagyon figyeljünk oda a védekezésre. Akkor mondtam neki, hogy szokott tojás fehérje nyákom lenni. Ő meg mondta, hogy igen abszolút látszik, hogy van ciklusom, csak ugye nincs hozzá mensim.
2014. febr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. febr. 15. 03:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!