Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek van tapasztalata a...

Kinek van tapasztalata a Gabriel terhességi teszttel kapcsolatban? A beágyazódás után mennyivel mutatja ki a várandóságot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Utoljára 12.én jött meg a menstruációm, 22.én voltunk együtt a Kedvesemmel. Éreztem, hogy akkor van peteérésem, Pharmatex-el védekeztünk, de nem szakítottuk meg, mert a patikában azt a tájékoztatást kaptuk, hogy kellő védelmet nyújt. 31.én elkezdett szurkálni a hasam, olyan volt, mint az előző várandóságomnál, mikor a beágyazódás megtörtént. Elvileg szombaton kéne megjönnie... Ma reggel csináltam egy tesztet Gabriel teszttel, de negatívat mutatott.

Szerintetek ennyi idős várandóságot kitud mutatni a teszt.

Szombat óta folyamatosan úgy érzem, mintha megakarna jönni, néha erősen émelygek, de még túl korainak érzem ezeket a tüneteket.

Köszönöm a válaszokat!

Üdv, Ági



2014. jún. 3. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pharmatex mellett sokan estek terherbe ! Meg lehet hogy nem mutatja ki vard meg a menzesz napjan es akkor talan kimutatja!
2014. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 22-én ovuláltál, csütörtökön meg kellene jönnie, hacsak nincs vmi gond. És ez esetben már nagyon halványan látszhatott volna vmi. a 12. dpo-n vagy, ha jól számolom. nekem a 11-en Gabriellel már látszott.
2014. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elvileg 28naposak szoktam lenni a ciklusaim, most mégis úgy éreztem, hogy a 11.napon napon volt a peteérésem. Így számoltam, hogy szombaton kéne megjönnie, de valóban a csütörtök lenne a logikus.

A pharmatexről én és olvastam elég sok olyan esetet, amikor nem nyújtott kellő védelmet, de sajnos csak utólag.

2014. jún. 3. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!