Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel (25-ös) terhességi...

Gabriel (25-ös) terhességi teszt mutathat negatívat ha nálam még csak (elvileg) most van beágyazódás?

Figyelt kérdés
A dobozára az van írva,h 3 nappal beágyazódás után alkalmazható.Van még esélyem szerintetek...?
2008. okt. 13. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden teszt negatívat mutat ilyenkor még. Beágyazódás után mutatnak jópár nappal (taláb 10) reális eredményt. Nyugi!! Eljön a te időd is!! Ezt sajnos nem lehet siettetni! :(
2008. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ciklusod hányadik napján teszteltél? S hány naposak a ciklusaid? A beágyazódás utáni 3nap kb.akkor van, amikorra a mensit várod, a peteéréstől számítva kb.12-14napra. Ha ennél korábban teszteltél, akkor természetes, hogy negatív lett. Várj még pár napot!
2008. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, negatívat fog mutatni. A hcg, amit kimutat tulajdonképpen a teszt, csak beágyazódás után kezd termelődni. Kb 3 nap, amíg annyi lesz, hogy kimutatja a teszt, de az is lehet, hogy több. és ahogy előttem is írták, a mensid környékén van az, hogy kimutatja, legjobb esetben 2-3 nappal mensid előtt jelenik meg először az a második csík, de van akinek csak napokkat később, amikor már javában késik! szóval türelem, drukkolok neked! mikor kell(nem kell) megjönnie? Dory
2008. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon korai a teszt. Várj még pár napot, s próbáld újra. Szorítok!
2008. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok,köszönöm válaszaitokat:)Azt gondoltam,h talán halványan látszódik már vmi..két petesejtem volt,lehetetlennek érzem h vmelyik ne sikerüljön..PCOS es vagyok,nincs mensim csak egyszer egy évben,így nagyon nincs mihez viszonyítanom.Peteérést is csak gyógyszerrel hoztak létre.Holnap lesz két hete h elvileg megfogant.Doki azt mondta h 20án teszteljek,de az még olyan messze van:(Nem kellett volna megcsinálnom tegnap azt a tesztet,csak elvette a kedvem,de azért kicsit reménykedek még..Még egyszer kösz mindenkinek!
2008. okt. 14. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!