Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak egy barna folt volt a...

Ha csak egy barna folt volt a bugyimban, és előtte sem, utána sem semmi, akkor az bajra utalhat, vagy belefér?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok.
2010. jan. 1. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Belefér. Az első 12 hétben normális.
2010. jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jézusom, egy egész kőszikla esett le a szívemről. Köszönöm!!

Igazság szerint hétfőig nem szívesen zavarnám az orvosomat, mégis újév van.

2010. jan. 1. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

ha csak egy barna folt, és semmi hasfájás, akkor pihenj sokat hétfőig és akkor mehetsz a dokidhoz, hogy miért is lehet. viszont amint egy ici-pici görcsöt érzel azonnal menj ügyeletre!!!

sok szerencsét, és kívánom, hogy ne legyen baj

2010. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kívánom,hogy ne legyen baj, de az első tökre nem jól mondta. nekem is egy csepp barna volt, semmi görcs, és elvetéltem.

elvileg egy csepp vér vagy barna sem megengedett terhesség alatt.

én a helyedben elmennék az orvoshoz, márcsak a magad megnyutatása végett is.

addig pihenj.

2010. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem. Se görcs,semmi. Aztán az egy cseppből több csepp,majd vér lett és elment a babám,hiába rohantam az ügyeletre.

Remélem nálad minden rendben lesz!!!

2010. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!