Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ki az közületek,...

Lányok, ki az közületek, akinek örömet: + tesztet hozott az új év? Ha a 2009-es évben nem sikerült, bízzunk benne, a jövő eredményesebb lesz. Mindannyiunknak nagyon szorítok és kívánom, hogy az új esztendő elhozza nekünk a mi picurinkat! BUÉK!

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Karácsonykor még pozitív teszttel a kezemben ünnepeltünk,szilveszterkor pedig túl voltam már egy eü kaparáson,mivel elvetéltem. De a remény hal meg utoljára! 2010 a mi évünk lesz csajok!:)
2010. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom.Kívánom,hogy mihamarabb legyél túl rajta és a sors ajándékozzon meg Téged is egy egészséges babával!Szorítok!
2010. jan. 1. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
én is bizom a 2010ben:) már utáltam a 2009 es évet. sok rossz történt ez ügyben:(
2010. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ÚÚÚTÁLTAM a 2009-s évet!!!!:(

Nekem is annyi mnden történt,hogy le sem tudnám írni.

Most 31-én volt ovum,talán sikerült.Nem élem bele magam,majd csak 15-e körülre NAGYON DE NAGYON nem várom!!!


Ti mikorra nem várjátok?

2010. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak valamikor jövő héten esedékes a pé-m,de már most is próbálkozunk.Soha nem lehet tudni.Remélem 21-ére nekem SEM FOG MEGJÖNNI!Annyira szeretnék már babát,hogy minden hónapban produkálok terhestüneteket,aztán meg szépen megjön.Ez lesz most a 4.hónapunk.Bízom benne,hogy a 2010-es évben megáld minket és minden babára vágyó anyukát a sors egy csöppséggel!
2010. jan. 2. 11:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Mi fél éve próbálkozunk,és én is mint Te kedves Kérdező,én produkálok terhes tüneteket,aztán nekem is megjön.Ki érti ezt?

H.

2010. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi lassan fél éve próbálkozunk, majdnem mindig produkálok tüneteket. Éjfél előtt jött meg egy órával Szilveszterkor, hát utáltam

Éljen 2010!Mindenkinek sok sikert a babához!

2010. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is utáltam 2009-et! Decemberben volt az első lombikom, és január 1-jén teszteltem (azért is, mert tavaly pont szilveszterkor jött meg), és negatív lett, így 2010. is nagyon rosszul indult. De én is nagyon remélem, hogy a folytatás nem ilyen lesz...
2010. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!