Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi késik, negatív teszt...

Mensi késik, negatív teszt szerintetek babó lehet (bővebben)?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 1,5éves kisfiam aki a ciklus végén fogant és a tesztek nem mutatták.nem szoptatok a mensim rendszertelen (van hogy 2hetente jön vagy a 35.napra).Együttvoltunk Párommal 19.-én megszakításossal védekeztünk előváladéka mindig szokott lenni. Kb 24.-én kellett volna megjönnie de azóta semmi. Feszül a mellem , görcsöltem mult héten mintha meg akarna jönni szurkált is. Múlthét szerdán volt egy kis barna folt azóta fehér folyás majd színtelen most semmi. Negatívat teszteltem tegnap de nem bízok benne fiamat se mutatta.Szerintetek babó vagy nem? Dokihoz kb mikor lenne érdemes elmenni?

2014. jún. 5. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha feltételezzük, hogy a múlt hét szerdai beágyazódási pecsét volt, köv. szerdán, csütörtökön ellőhetnél még egy tesztet. ;-)
2014. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen szerdán fogok tesztelni , alig bírom kivárni ;))
2014. jún. 8. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!