Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor, hanyadik hónapban...

Kinek mikor, hanyadik hónapban sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés

És kb a ciklus hanyadik napján történhetett a teherbeesés? Esetleg volt olyan akinek az első hónapban sikerült? És aztán hogy felfogtátok hogy tényleg jön a baba nem ilyedtetek meg egy kicsit?

Babát akarunk első hónapban vagyunk a próbálkozásnak. Gondoltam érdeklődöm kinek mikor sikerült :)Örülnék ha minnél többen irnátok :) köszi! :)



2014. jún. 5. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia :)

Mi első hónapban sikerrel jártunk :)

Középidőben volt ovum,akkor fogant,és mikor megtudtuk,hogy rögtön össze is jött , nagyon boldogok voltunk.Aktus után

Kb. Másfél hét múlva egyértelmű pozit teszteltem :)

Drukkolok!

Üdv. Egy kismama :)

2014. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekünk is elsőre sikerült :). Nagyon szabályos ciklusaim voltak, szóval gondolom a 14. nap körül fogant. Egyáltalán nem ijedtünk meg a pozitív tesztnél, nagyon boldogok voltunk, h gyerekünk lesz. Most 2 és fél hónapos a kisfiunk, imádjuk :)
2014. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
5 év után
2014. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem a negyedik hónapban.
2014. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Első hónapban sikerült. 35 napos ciklusommal a 21. napon történt a tüszőrepedés, az előtte napi együttlétből fogant a kisfiunk.

Hozzánk hasonló gyors sikert kívánok Nektek is!

35 hkm

2014. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Első baba a 2. hónapban. De elvetéltem.

Azután kerek egy évet vártunk arra, hogy újra teherbe essek. (Balgán azt hittük, hogy mivel az első könnyen jött, majd a második is hamar sikerül.)

2014. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
jahm, utolsó vagyok. Pontos 28 napos ciklussal, úgyhogy mindkettő pont félidőben fogant.
2014. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Első baba elsőre.

Màsodik 11.hónapban.

Harmadik 5.sikertelen hónapon vagyok túl.

28-31 napos ciklusokkal,félidőben fogantak.

2014. jún. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi 11 hónapja próbálkozunk, de még semmi :(
2014. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

4. próbálkozós hónapban sikerült, 29 napos ciklusaim voltak, de középidőnél később foganhatott kb. egy héttel.

Nem ijedtem meg, igazából fel se fogtam, nem gondoltam, hogy ilyen hamar sikerül.

Ügyik legyetek ti is, sok sikert! :)

2014. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!