Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik próbálkozós hónapban...

Hányadik próbálkozós hónapban sikerült teherbe esned az első babáddal?

Figyelt kérdés
Van valami tippetek, trükkötök a sikerre? :) Ma teszteltem negatívat, elszomorodtam, szeretném,ha ez a hónap már sikerülne!
2013. szept. 10. 10:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj! azt nem szabad! Mióta próbálkoztok?
2013. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez volt az első hónapunk, úgyhogy azért annyira nem keseredtem el, inkább csak a tippek érdekelnének, nagyon szeretnénk júniusi babát! :)
2013. szept. 10. 10:51
 3/25 anonim ***** válasza:
3.hónapban
2013. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
9.hónapban és 23 éves voltam, most 7. hónapban és 25 voltam.Úgyhogy annyira nem is korfüggő.A doki azt mondta, az én koromban a normális, ha az első 3 hónapban összejön.
2013. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
3,5 év!!!! A próbálkozások számát nem tudom :)De megérte várni! Ez a legény, egyszerűen tökéletes!!!!
2013. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
3. hónapban. Tanácsolták, hogy szedjek E-vitamint (méhnyálkahártyát erősíti, ezzel segítve a beágyazódást). Nem tudom, hogy ez mennyire segített ugyan...
2013. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2. majd 1. hónap elevitet szedtem :)
2013. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

8 hónapig próbálkoztunk

nem tudom milyen indíttatásból (talán a sok fórumolvasás hatására) vettem folsavat és szedni kezdtem a következő hónapban már sikerült is

én nem vagyok mindent elhivős és dokinál se jártam, de babát nagyon akartam, talán az anyai ösztönök előre működésbe léptek

(ha van ilyen)

2013. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egy cipőben járunk. Nekem is ez volt az első próbálkozós hónapm. Viszont a kedvenc hónapom a szeptember, ha most siekrülne a baba mégkedvencebb lehetne:D
2013. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

2. hónapban!

Az 1. hónapban nagyon rágörcsöltem, szerintem azért sem jött össze! Szóval ne akard nagyon görcsösen, biztosan hamarosan sikerülni fog!!

2013. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!