Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 20. napján is van...

A ciklus 20. napján is van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Szabályos 28 napos ciklusaim vannak, és mindkét kisfiam a ciklus közepén fogant. Ma történt egy kis "baleset", és mivel nem szeretnénk még 3. babát, aggódom egy picit: a ciklus 20. napján mekkora esély van a teherbeesésre?
2014. jún. 6. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem szokásosan 20-21.napon van ovum , igaz, a ciklusom 31-35 nap között váltakozik. Kétszer estem (tervezetten) teherbe így, viszont (!) Csakis a megszokott 20-21.napon volt ovum, előtte-utána egyszer sem (persze, elvben lehetett, de mer régebben nem homeroztem, de baba nem lett belőle, az tuti). Egyszóval, ne aggódj túlzottan, mert szerintem igen kicsi az esélye, hogy egy rendszeres ciklus így megváltozzon. Megtörténhet persze, de az a ritkább. Mondom, szerintem :)
2014. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a zavaros mondatszerkezetert, remélem azert nagyjabol ertheto volt, amit mondani akartam :)
2014. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon is, és hálás vagyok, hogy írtál :) Köszönöm!!!
2014. jún. 6. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en 20. napi ovum lassan megszuletik :)
2014. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jujj! :) Gratulálok! 1 hét, és kiderül nálunk is...
2014. jún. 8. 07:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Koszi :)
2014. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!