Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 6. -án mensiztem utoljár...

Május 6. -án mensiztem utoljára! Egy éve próbálkozunk! 4. - én kellett volna megjönnie. Ma reggel pozitívat teszteltem! Ráadásul a 2. vizeletből! 3 napos késés után erős pozití v teszt! Viszont görcsölök, mintha meg akarna jönni! Ez normális?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 07:55
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Holnap fél 4-re mehetek dokihoz!Remélem,látni fog vmit és mond vmi bíztatót!!
2014. jún. 10. 11:34
 22/30 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon.
2014. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Tegnap már nem görcsöltem..ma megint!
2014. jún. 10. 12:12
 24/30 A kérdező kommentje:
Nah...ma voltam dokinál,mert nagyon görcsöltem!Megvizsgált,azt mondta,egyelőre nem látni semmit!Szinte megszidott,hogy egy hete késik és már tesztet csinálok?Már 3nap után csináltam és poz. lett!A méhemben egy elnyúló,fehér foltot látni most!Azt mondja,abban kéne lennie ...de még nincs!Menjek vissza egy hét múlva,mert az,hogy poz.a teszt,semmit nem jelent!Jól elkeseredtem!Csak No-spa-t vehetek be!Csináltam egy tesztet az imént,az is pozitív lett!Most tényleg nem látszik vagy nem vagyok terhes???Egy hétig még dilemma...
2014. jún. 10. 15:52
 25/30 anonim ***** válasza:
Válts orvost! Én is teszteltem, sőt!!! A dokim meg is kérdezte, hogy ugye teszteltem?! Amúgy nekem 2hét után us csak egy 12mm-es petezsákot látott, de megnyugtatott, hogy valószínű csak később fogant, ahogy az első is. Annyit mondott, hogy majd el kell tolnunk a terminust és ne aggódjak. Nekem a nospat nem engedte, csak a magnerotot. 1hét múlva mentem vissza, 5mm-es volt és volt szívhangja. Mondta, hogy kb 5-6hetes lehet még csak és nem 7+4. 1hét múlva kell mennem, akkol lesz elvileg 10hetes, de majd pontosan megállapítja a korát. Ne aggódj, valószínű csak késői peteérésed volt. Szedj magneziumot és terhesvitamint!
2014. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Szia!Szedek terhes vitamint!Azóta egyszer már voltam,másfél hete,akkor 17mm petezsák,kerek szikhólyag,8.-ára rendelt vissza!Azt mondta,addigra már látszódni fog az embrió!Viszont tegnapelőtt megint erősen görcsöltem,tegnap enyhébben,ma nem!Tegnap abszolút semmi hányingerem sem volt,ma viszont úgy ébredtem,hogy mindjárt elhányom magam!Most semmi bajom,reggel óta,néztem az ébredési hőmet,37,3!Viszont azért van bennem félelem,mert egy vetélésem már volt!És a görcsöktől mindig félek...kíváncsi leszek,kedden lát-e végre embriót?!Azt mondta,azért görcsölök,mert hátrahajló méhem van és tolódik előre!Egyszerűen egyik rendelésre sem lehet bejutni,mindenhova 2-3hét várakozás van!Neked tünetek?
2014. júl. 2. 09:31
 27/30 anonim ***** válasza:
Én a másodikat várom, és még az elsőt szoptatom. Enyhe hányingerem van, de nagyon más semmi. Meg néha görcs. A magnerot nagyon jó, érdemes szedni. Elsővel nagyon sokat görcsöltem, folyamatosan hánytam. Amúgy nekem is, hol van tünet, hol semmi. Én magánrendelésre járok, azuper orvosom van, aki amúgy a Jánosban rendel. Ha pesti vagy, akkor csak ajánlani tudom. Amúgy a Mom Park Medical Centerbe járok. Sajnos az sztk/ állami rendelés itt is borzasztó, ha van magán dokid, akkor meg megy minden mint a karikacsapás. Én este 22kor is hívahtom, mindig nagyon készséges.
2014. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nekem egyébként május 1. Az utolsó menstruációm, szóval nagyjából egyidős terhesek lehetünk.
2014. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Pestre akarok menni,mert sztk-n voltam,katasztrófa!Muszáj magánúton mennem!Remélem,akkor nem kell izgulnom!Köszönöm,hogy segítettél!Neked látható már embrió?Egyébként pesthez közel lakom...fél óra!A Bajcsyba tartozom!
2014. júl. 2. 11:56
 30/30 anonim ***** válasza:
Igen, nekem már látta legutóbb, 3héttel a kimaradt menstruáció után. 5mm-es volt akkor. Hétfőn megyek megint. Nálatok mi a helyzet?
2014. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!