Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a havim de a...

3 napja késik a havim de a tesztem negativ. Lehetek terhes? Vagy mire véljem? Szeretném mar azt a 2 csíkot látni

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is, de érzem, hogy fájdogál a hasam alja, úgyhogy valószínűleg reggel ismét véresen ébredek. :(

Amúgy ha nem lesz még halványka pozi se, akkor várj vagy 3 napot, aztán ha még nem jött meg, akkor doki, lehet hormonzavar.

2014. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ma reggel pozitívat teszteltem! Szóval van még remény! ;)
2014. jún. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaaaaj de jo!Szivbol gratulalok neked .Nekem sincs még semmi.én még várok pár napot.jó babavárást es vigyazz magadra
2014. jún. 8. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:

akár terhesség is lehet, de lehet csak szimplán késik... előfordul, a szervezetünk nem gép,hogy mindig atompontos legyen, lehet stresszeltél mostanában,vagy csak a hirtelen meleg kavart be egy kicsit...

reggeliből tesztelj...

Drukkolok és sok sikert kívánok...

2014. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen .nekem ilyen sosem fordult még elö.Még mist sincs semmi.A meleg nem lehet oka mert Hollandiaban élek es itt nincs olyan meleg.most várok egy par napot még.
2014. jún. 8. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm! :)

Egyébként lehet, hogy ne középidőben fogant, hanem a ciklusod végefelé. Akkor nem is lesz még pozitív a teszt, csak kb. 1 vagy 2 hét múlva, attól függően, hogy mikor fogant! Drukkolok!

Első voltam

2014. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazàn? Akkor szerinted ne is csinaljak szerdan tesztet csak a jovő hèten? Mèg mindig nincs semmi.A vàltozàs annyi hogy sok a vizeletem.

Nagyon köszönöm a vàlaszodat!

2014. jún. 9. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!