Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1. Teszt halvany pozitiv 2...

1. Teszt halvany pozitiv 2 negativ egy heti menzesz keses most ez mi? Terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

Segitsetek nekem megcsinaltam eloszor egy tesztet mivel vagy 5 napja kesik a menzeszem volt olyan ehonapba hogy kifelejtettem parszor a tablettat de masnap

Mindig potoltam aztan egyszer csak egy hetig vereztem hiaba szedtem a tablettat nem mult el most pedig nem jott meg a menzeszem. Elkezdtem aghodni gondoltam jobb ha veszek egy tesztet elso teszt pozitiv teljesen bepanikoltma most vettem meg kettot az negativ most mi lehet ez kerlek segitsetek mert teljesen kikeszultem :(



2014. máj. 22. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Teherbe is eshettél és a tabi is bekavarhatott. Mikor kellett volna megjönnie és mikor csináltad a teszteket?
2014. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link] Itt a kep rola vasarnap vagy hetfon kellet volna megjonnie maskor mindig pontos vedekezni igaz nem vedekeztunk de soha nem

Elvezett belem tudom lehet elovaladek is de kicsi az eselye es a gyogyszert megis szedtem teljesen kivagyok borulva :( itt a kep hatha segit

2014. máj. 22. 22:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Az első tesztet sem mondanám pozitívnak, én szürkének látom a csíkot, ami ugye száradási csík.

Mikor volt az egy hetes vérzésed? Mert, ha a tablettát nem szeded rendszeresen, jelentkezhet vérzés.

Szerintem nem vagy terhes.

2014. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csinálj egy 2 db-os xepillel. (Lehet,hogy csak én vagyok így, de a tesztcsíkokat jobban kedvelem)

De szerintem nincs ok aggodalomra.

2014. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az egy hetes verzesem kb 2 hete volt és nem barnas verzes volt volt amikor barna volt de van amikor hig piros szoval lehet teljesen összezavarodott a szervezetem. ehonapban kb 3 szor felejtettem el bevenni de mindig potoltam masnap egyszerre ketött vettem és a harmadik alkalommal mikor elfeljtettem jött ez az egy heti vérzés hiaba szedtem tovabb a tablettát nem mult el
2014. máj. 22. 23:03
 6/13 A kérdező kommentje:
2014. máj. 22. 23:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Én negatívnak látom a teszteket, de szerintem a tabletta, ha ennyiszer elfelejted bevenni, nem neked való.
2014. máj. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a rózsaszín teszt Predictor?

Mert az sokszor ad kétes eredményt,nem megbízható.

X-epil tesztet vegyél 700ft körül van a 2db-os akár a Tescoban is van.

A vérzés pedig köztes vérzés volt,hiszen mivel kimaradt pár szem tabi,így megvonásos vérzésed lett.

Azon meg,hogy most nem jött meg és nem csodálkozom,hiszen össze-vissza szedted a bogyót,így a hormonhatás is össze-vissza ért.

Szerintem nem vagy terhes,de ha ennyire félsz tőle akkor inkább óvszerrel védekezzetek.

2014. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem negatívak a tesztek, nyugi. Amin van a halvány csík az milyen fajta? Medipreg? Amúgy az szerintem csak szellemcsík.

A clearbluet és a first responset hol vetted? Csak mert itthon nem kapni, és én is szetetnék venni.

2014. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szia.en sajna ugy jartam 2 honapja hogy gyogyszer mellett terhes lettem.3 nap utan teszteltem pozitiv lett aztan masnap elkezdtem verezni valamit lattam is a wcbe amikor elmentem pisilni.es utana negativ lett a teszt.de remelem veled nem ez lesz
2014. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!