Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm? 17/F

Lehet terhes a barátnőm? 17/F

Figyelt kérdés
A ciklusa első napján szeretkeztünk,és kiszakadt az óvszer.Nem benne mentem el ,sőt szerintem még előváladékom sem volt,mivel az első 2-3 perc után történt a "baleset".A ciklusai 35 naposak.Szerintetek vegyen be eseményutánit? 1 órája történt ,hogy kiszakadt az óvszer.

2014. jún. 7. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű a ciklus első napján (ezt úgy érted, hogy a menzstruációja első napján?). Persze az esély megvan rá, de az nagyon kicsi. ha meg nem mentél el benne, akkor még kevesebb az esély. Persze, megtörténhet, de szerintem nagyon kicsi erre az esély.
2014. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ma éppen Megjött neki.Tudjuk ,hogy ilyenkor nagy a fertőzés veszély,de nem bírtuk már,mert 3 hete nem találkoztunk személyesen,mert egyik héten mi mentünk egy hetes osztálykirándulásra,a következő héten meg ők.Aztán az előző héten,meg sokat kellett tanulnunk,meg egyéb dolgok miatt sem tudtunk találkozni.
2014. jún. 7. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem,

ha mensizett és úgy voltatok eggyütt...

2014. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos, ami biztos, vehet be, de szinte esélytelen a terhesség
2014. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!