Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt, jósteszt kérdés?

Ovuteszt, jósteszt kérdés?

Figyelt kérdés
Ma kéne megjönnie, 3 napja kezdtem el csak kíváncsiságból ovu tesztet csinálni. és első nap iszonyat halvány volt a második csík, tegnap erősödött, ma meg teljesen egyforma a két csík. És elvileg ma kéne megjönnie. Délelőtt csináltam őket, nem délután. Vagy ne foglalkozzak ovuteszttel ?soha nem próbáltam még, csak kíváncsi voltam. De azt nem értem, hogy lehet pozi most mikor pont ma kéne megjönnie. Ilyen még nem volt. Néha csak kíváncsiságból előttem egyet mensi előtt egy nappal vagy pont aznap és mindig nega volt.

2014. jún. 11. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Kamu!

Nekem terhesen, amikor már a HCG tesztek pozitívak lettek, az ovuteszt totál hómező volt.

2014. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ma kéne megjönnie akkor már terhességi tesztet csinálj az nagy valószinüséggel már kimutatja föleg ha 10-es érzékenységű.
2014. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jöhetnek még ha van másnak is tapasztalata. Még nem szeretnék hcg-t csinálni, azzal feltétlen várni akarok pár napot ha nem jön meg. Csak kíváncsi voltam erre hogy az LH miért pozi pont ma és miért erősödött.
2014. jún. 11. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom reggeli első vizeletből kell csinálni az ovutesztet ha jósként akarod :)
2014. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A másodikbol csináltam :D de max 20 perc telt el a kettő között. Most kíváncsiságból csináltam még egyet ( tegnap is kettőt csináltam ) és ugyan olyan erős pozi mint 2 órája. a tegnapi és előtti még nem pozi de két csíkos. Nem igazán értem. Nem élem magam bele, hiszen sokat olvastam, hogy becsapta a nőket, lányokat, szóval inkább csak az érdekelne, hogy miért erős pozi aznap mikor meg kéne jönnie. ( nem kéne de hát ezt ugye nem tudom befolyásolni :) )
2014. jún. 11. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!