Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért csinálnak sokan tesztet...

Miért csinálnak sokan tesztet már a nem várt előtt jó pár nappal?

Figyelt kérdés
Nem értem komolyan. Én is nagyon szeretnék már babát, de nem tudom mi értelme tesztelgetni azelőtt, hogy megjönne. Ha nem jön meg az már egy tuti jel, minek feleslegesen pénzt kidobni? Értem én, hogy reménykedtek, de szerintem csak feleslegesen kínozzátok magatokat (a sok kis felcsillanó remény, aztán mégse) ahelyett hogy bíznatok a legősibb jelben ami altalaban minden nőnek jelzi, hogy teherbe eshetett. Nem akarok bántani senkit egyébként, tényleg érdekelne miért csinálják ezt sokan.
2014. jún. 11. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarlak bántani de millió egy ilyen kérdés van már fent találsz köztük pár heteset is!!Kereds vissza őket!!!!
2014. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapon belül a nem tudom hányadik ilyen kérdès...

Èn meg azt nem èrtem minek kell ezzel foglalkozni,kérdést kiírni?

Ugyanúgy semmi értelme,mint szerinted a korai tesztelésnek!

2014. jún. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért fáj ez neked. Egyébként, ha érdekel, más miért csinálja, itt az én példám.


Nem vár előtt négy nappal teszteltem. Annyira görcsölt a petefészkem, hogy nem bírtam az oldalamon aludni napokig. Szinte biztos voltam benne, hogy terhes vagyok. Igazam lett. Aznap halvány pozit teszteltem, majd rá két napra, menzesz előtt 2 nappal erőset.


Aki pedig nagyon vágyik egy babára, nem számít neki pár elpazarolt teszt, kíváncsi és türelmetlen. Normális emberi tulajdonságok. Van aki higgadtabb és megfontoltabb. Mások vagyunk. Így szép a világ.

2014. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 nappal mensi előtt teszteltem egyértelmű pozitívot,mensi előtt 2 nappal pedig én is,mint ahogy előttem is írták,erős pozitívot.

Hát ezért teszteltem Kedves Értetlenkedő Kérdező. Hogy ne kelljen várnom a mensit,nem stresszeltem,tudtam,hogy összejött :)

És nem bánom azt a kiadott pénzt,egy gyerek sokkal több kiadnivalót von maga után,azt a plusz 500 ftot a két csomagos tesztre természetesen nem sajnáltam,hogy megtudjam itt van e velünk a szemünk fénye...

Gondolom mindenki ezért tesztel,van akinek bejön,van akinek nem.

Szép napot, üdv. Egy kismama :)

2014. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg vannak olyanok, akik pozit tesztelnek és utána a folyamat megszakad és megjön a menzijük... no, ebben az esetben talán jobb lett volna nem tesztelni, de ugye azt nem tudhatják előre, hogy esetleg pozi utánb mégis megjön nekik.
2014. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket. Bocsi hogy én nem lógok fent itt minden nap és nem tudom milyen kérdések voltak hetekkel, hónapokkal ezelőtt...


Tényleg érdekelt volna, hogy mi értelme, mi benne a jó, de úgy látszik nem fog kiderülni :)

2014. jún. 12. 09:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mensi előtt 2-3nappal teszteltem. Hogy miért? Mert türelmetlen vagyok, nem bírok várni, kíváncsi természet vagyok. Soroljam még? Mindenki akkor tesztel amikor akar.
2014. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát kérdező,pedig megtudhattad volna,mi benne a jó,meg mi értelme,ha kicsit is figyeltél volna a válaszokra...ugyanis jó páran ideírták Neked,hogy jóval mensi előtt tudták a korai teszt által,hogy babát várnak. Nem elég ok Neked ez?
2014. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Azert hogy a kérdésedre is válaszoljak:azert,hogy ne kelljen tovább tűkön ülni vajon sikerült e?

Nekem délutáni vizeletbol 5nappal a verzes napja elott eros pozi lett a tesztem.Megsporoltam magamnak annyi nap izgulast!

Tudom sokaknak később lesz csak pozitiv,de had döntse el mindenki maga mikor tesztel eloszor!

2014. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pedig azért tesztelek mindig a nemvárt előtti napokban is, mert inszeminációra járok és ha sikerül egyből mennem kell majd orvoshoz még plusz gyógyszerekért, nekem pl. az időpont kérés miatt is fontos lenne tudni, hogy minél előbb elkezdhessem szedni a gyógyszereket... Nem beszélve a kíváncsiságról, de erről írtak előttem már.
2014. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!