Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szólják le olyan sokan...

Miért szólják le olyan sokan az Éjjel-Nappal Budapestet?

Figyelt kérdés
Szerintem 1000x szinvonalasaab a Való Világnál, mert viszonylag életszerű helyzeteket mutatnak és van benne néhány normális szereplő is. Az a benyomásom sokan, úgy itélik el, hogy még egy részt se láttak, de miért ?
2013. ápr. 13. 20:04
1 2
 1/17 anonim válasza:
60%
A VV-t is nagyon szidták, mégis mindegyik része nagyon sikeres volt. Az ilyen műsorokat inkább már letagadják, hogy látták is egyszer.
2013. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Én vagy 3 részt láttam, de a sok marhaság irritált benne.

Szal az egyik csaj leszopta a másik paliját, aztán még annak állt feljebb.

Szal tök egyértelmű a helyzet, h kinek van igaza, de azért veszekednek.

2013. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
1000 színvonalasabb egy igénytelen, hulladék műsornál, attól még ez is ugyanúgy lehet igénytelen és hulladék. Illetve nem csak lehet, hanem az is.
2013. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Ott rontottad el,hogy összehasonlítod a két "műsort",holott a színvonal ugyanolyan,a céljuk ugyanaz.


"viszonylag életszerű helyzeteket mutatnak"


Javíts ki,ha tévedek,de a "szereplők" élete ennyiből áll:buli,pia,dugás. Mutatván ezekkel példát az 'okos' fiataljainknak,akik hűen követik majd ezeket barmokat.

Mi ebben az életszerűség tehát? Arról nem is beszélve,hogy meg van rendezve az egész.


"és van benne néhány normális szereplő is"

Melyik,a homokos,vagy amelyiknek a haja egy tehénszarra hasonlít?


"Az a benyomásom sokan, úgy itélik el, hogy még egy részt se láttak"

Ehhez kell egy kevéske értelem és/szépérzék is.Akinek van,az már a reklámból is meg tudja állapítani,hogy milyen jellegű műsor ez.

Az egész arról szól,hogy ki kit hogyan kúrt meg,de trágárság is van épp elég benne.


Mellékesen megjegyezném,hogy ezek a 'szépségek' havi fél millát keresnek azzal,hogy produkálják magukat,van aki meg kemény munkával is csak minimálbért kap a képébe.


Egyébként mielőtt leszólnál,láttam egy részt,kíváncsiságból megnéztem. Meg is bántam.


Egyébként hány éves vagy,ha megkérdezhetem?

2013. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy részt sem láttam még, és nem is tervezem. Nem vágyok arra, hogy azt nézzem, hogy fiatalok buliznak havi 500 ezer forintokért, számomra egy sorozat nem abból áll. De nem szólom le, miért tenném? Nem nézek tévét amúgy sem, nem fáj nekem, hogy van, aki élvezi. Fészbúkra meg inkább fel se megyek ilyenkor, hogy a sok kiírást nézzem hogy éjjelnappalbudapest
2013. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Néha ha valaki nézi a családból ránézek pár másodpercet, de nem merem megkockáztatni, hogy végignézzem. Ez volt a VV-nél is. Gondoltam, ha annyian nézik biztos jó. Na az volt, hogy pont költöztek be és a cigány pali a fürdőszobát nézegette. Elkezdett valamit babrálni és megszólalt: "Gyáá ez meg vörösréz. Ennek kilója vagy ezerötszáz!" És akkor ott megmondtam, hogy köszönöm szépen, elég volt. :)
2013. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
inkább kapcsold ki a tv-t, ébredj fel és ne hagyd már hogy állandóan az agyadat mossa az a kva tv
2013. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok (fiú)de nem tekintem követendőnek azt amit ott egyes szereplők művelnek. Én kizárólag szórakozásból nézem a sorozatot nem azért, hogy utánozzam az embereket meg ilyenek. Egyébként a szereplők nagy része dolgozik ( csak ritkán mutatják őket a munkahelyükön). Egyébként, ha úgymond normál életet élnének ( reggel elmegy iskolába/dolgozni,délután hazajön stb.) akkor senki nem is nézné.:D
2013. ápr. 14. 11:51
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor meg mi a szarnak véded?

Ugyanaz a célja mint a Vv-nek,ezt előbb jól leírták.Pontosan a Te és a hozzád hasonló 16 évesek züllesztése.VV-nél nem színvonalasabb,ha lehet ez még rosszabb,mert a VV és a Barátok közt keveréke,és a VV 5-ben akadt 1-2 normálisabb karakter,meg azon néha még röhögni is lehetett.

2013. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Lehet röhögni az Éjjel-Nappal Budapesten is :DD (Lali)

A VV5-ben én csak Cristofelen röhögtem. De azon rengeteget :DD. Ha nem lett volna ott lehet bele se nézek.

2013. ápr. 16. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!