Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo Ti látjátok?

11. dpo Ti látjátok?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2014. jún. 12. 14:22
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
De az elso ketto tell.nem latszik csak ha negativba teszem :) milyen erdekedek ezek a tesztek...
2014. jún. 12. 14:55
 12/28 anonim ***** válasza:
Én is a 11-dik dpo-n vagyok. Mondjuk én csak akkor látom, ha látni akarom:( Erre rájöttem. Ha ránézek, akkor full egy csík, ha látni akarom, akkor kettő. Van valami szokatlan tüneted?
2014. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Igen, az egeszet a mellem miatt csinaltam 8.dpo ota honaljamtol izomlazadam faj a mellem es ma jott hozza ez a kremes folyas meg rengetek pisiles van egy minimalis megjon erzesem de az el is mulik par mp csak...sose fajt igy a mellem gondoltam egy probat meger. De ha 2 eros pozi lesz ide felrakom...
2014. jún. 12. 15:28
 14/28 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Nekem ez volt a kérdésem. De tegnap lett egy vércsík az egyébként fehér folyásban. Biztos megjön, de már beleőrülök, 3 éve :(

2014. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Sajnalom. Nekunk ez a 3.honap decemberbe volt egy vetelesem :( alig vartuk hogy leteljen a pihnoido es probalkozzunk. Hatalmasok a melleim es ez az izomlazas fajdalom..nem kellemes de ez legyen a legkevesebb. Mensi elott alatt utan sosem faj a mellem nem duzzad meg meg semmi.ilyesmi..picit a bimbom..innen erzem hogy osszejott.meg hat mi latjuk itthon a 2.csikot. vasarnap kiderul akkor kell megjonnie. Ha nem,akkor csinalok egy digitalisat.
2014. jún. 12. 15:38
 16/28 anonim ***** válasza:
Szorítok! Nekem is vasárnap kell megjönnie. Nálam is ez a nagyon erős mellfájdalom, de nálam ritkán előfordul, hogy mensi előtt fáj. Egyszer-egyszer becsapott, mert nem minden hónapban jellemző.
2014. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
En is szoritok neked :)
2014. jún. 12. 16:11
 18/28 anonim ***** válasza:

Ha ez a dm ben kapható intimed teszt,akkor vedd figyelmem kivul!

Az elmúlt 2 honapban 2x is lett halovány csikos tesztem,de nem voltam babas!(biztosan tudom)

X epil tesztet vegyél!

2014. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Gyogyszertari amazon teszt.
2014. jún. 12. 18:11
 20/28 anonim ***** válasza:
Nekem szellemcsik gyanús! De szoritok, hogy baba legyen! :)
2014. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!