Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe gombásfertőzés mellett...

Enyhe gombásfertőzés mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, mert gombás fertőzésre utaló tüneteim voltak. Kaptam kenőcsöt és kúpot.

Öt napja késik a mensim, csinált a doki egy terhességi tesztet, de negatív lett. Lehet-e, hogy az enyhe gombás fertőzéstől késik a mensim? Nagyon szeretnénk babát.

A doki azt mondta, hogy 3-4 nap múlva csináljak egy újabb terhességi tesztet, ha addig nem jön meg.


2010. jan. 2. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Gombás fertőzés nem okoz késést.


Viszont lehetsz mellette terhes. Igaza van a dokinak: pár nap múlva csinálj még egy tesztet, aztán keresd fel újra. A fertőzés tugyanis ki kell kezelni, ha baba van, akkor pláne.

2010. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz!Én bevettem 2 doboz augmentint mert tüdő meg mellhártya gyulladásom volt!Ez köztudott hogy az antibiotikum is kihozza a gombát!Na nekem is az lett elég kemény viszkettem mint az állat és kiderült hogy babás vagyok kedden töltöttem a 3 hónapot!
2010. jan. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Ha teszteltem, megírom az eredményt.

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!

2010. jan. 3. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok teszteltél?
2010. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Holnap reggel fogok tesztelni.

Megírom az eredményt.

Szép napot.

2010. jan. 5. 12:17
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma reggel teszteltem Hcg teszttel (25 erősségű), negatív lett. Tegnap este óta tompán fáj a hasam, mintha meg akar jönni.

Ha nem jön meg, akkor hétvégén újból tesztelek.

Köszönöm az érdeklődést.

2010. jan. 6. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!