Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol végeznek Debrecenben...

Hol végeznek Debrecenben inszeminációt?

Figyelt kérdés
Érdekelne a stimulációs folyamat, gyógyszer és kezelés árak, illetve milyen eredmények kellenek az eljáráshoz.
2010. jan. 2. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Debrecenben a Szülészeti-Nőgyógyászati Klinikán!A meddőségi szakrendelésen(alagsorban)!Keresd Dr. Fekete Istvánt!Én voltam nála!De nekem nem volt jó az inszem sem,mert mindkettőnknél gond volt!Menj el ,és ott mindent elmondanak!Kivizsgálnak Téged is Párodat is!Megkapod a szükséges beutalókat vérvételre!Meg a párodnak el kell majd mennie andrológushoz...De nagyon rendesek és mindent elmondanak!Üdv 12 hetes kismama
2010. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt megtudod mondani, hogy fogadnak-e el máshonnan apának eredményt.

Egyébként kell-e fizetni a beavatkozásért, vagy csak a gyógyszerért.

2010. jan. 3. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Igen fogadnak!Mi is magándokihoz mentünk el!Mert nem akart a férjem ott a nagy tömegbe menni az urológiára!De meg is értem szegényt!De valami olyanra emlékszem,hogy 2 hónapnál nem lehet régebbi a lelet...vagy valami ilyesmi!Nem kellett fizetni!Azt mondták,hogy csak a gyógyszereket!De ugye,mint írtam is,nálunk nem lett alkalmazva a kezelés!Mert a vizsgálatok alatt kiderült,hogy nekünk már lombik kell!De nem mentünk(anyagi okok miatt)!Vártunk és gyűjtöttük a pénzt 3 évig!Most bejelentkeztünk lombikra tavaszra!És spontán babás lettem!Most töltöttem a 12.hetet:)))Sok sikert!!!
2010. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ma csinált inszeminációt Dr. Fekete István.

A gyógyszerek összesen 42.000 ft-ba kerültek.

A beavatkozás egyáltalán nem fájdalmas egyébként.

2011. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!