Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes úgy, hogy az...

Lehetek terhes úgy, hogy az együttlétet követő menstruációm megjött, de az azutáni már nem?

Figyelt kérdés
A párommal április közepén (pontosan 14 nappal a menstruációm előtt) együtt voltam, óvszerrel védekeztünk, a mensim akkor meg is jött időben (azóta nem voltunk együtt kisebb mosolyszünet miatt). Az ezt követő menstruációm viszont már nem jött meg, már 17 napja késik. Csináltam tesztet kb. másfél héttel ezelőtt, negatív lett. Hasi UH-n voltam, ott azt mondták nincsen baba, csak jobb oldalt látnak egy nem túl nagy méretű cisztát. A doki azt mondta, hogy a méhnyálkahártyám elég vastag és az elkövetkezendő napokban meg kellene jönnie (ennek már 4 napja), de még mindig nem jött meg. A kérdésem a következő: lehet-e, hogy mégis terhes vagyok és az uh-n esetleg "összekeverték" a cisztát a magzattal? Mi lehet a baj?

2014. jún. 14. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy összekeverte a doki, de csinálj még egy tesztet, ha az is negatív, akkor irány vissza doki. Mi csak találgatni tudunk.
2014. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Ha védekeztetek óvszerrel, nem nagy esélyt látok rá.

2. Ennyi idő után az ultrahangon már simán látszódnia kéne az embriónak.

2014. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
jézus
2014. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Géééé83 válasza:
Vervetel-béta hcg =tuti biztos eredmény! Ha emelkedett terhes vagy...ha nem akkor további kivizsgálását igényelsz.
2014. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!