Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ha havim előtt...

Terhes lehetek ha havim előtt 5 nappal pattanások jelentek meg?

Figyelt kérdés
10 hhónapja próbálkozunk és ebbe a hónapba egészen úgy éreztem sikerült.... de ma meg jelentek a pattanások :(( Ez lehet más miatt is?
2014. jún. 15. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelentenek a pattanások a teherbeesés szempontjából. Lehet még bármi. Majd ha nem jön meg a mensi, akkor érdemes ezen gondolkodni.
2014. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden havi vérzésem előtt kirügyezik a fejem. Várd meg, aztán ha elmarad, akkor tesztelj, és ne agyalj ilyeneken.
2014. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
szerinted mi köze van a terhességnek a pattanásokhoz? az nem igazán terhességi tünet!
2014. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Nekem a seggemen nőtt egy pattanás akkor én is terhes vagyok??

Tényleg ennyi eszed van? Minden székelést, pisilést, megéhezést terhes tünetnek kell tekinteni?? Azért legyen már eszed.

2014. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez mensi előjele is volt,de amikor teherbe estem, ugyanúgy kirügyeztem nemvárt előtt.

Tesztelj, ha itt az ideje és megtudod. 50-50%

2014. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hozzászólások.. a Kérdező arra utalt, hogy - bár úgy érezte, sikerült teherbe esnie - mégis ( " éreztem sikerült... DE MA MEGJELENTEK A PATTANÁSOK" és ott a :( is....) pattanásai lettek. És azért kérdez hogy lehet-e más miatt is, mivel - értelemszerűen- Ő is tudja, hogy a patik PMS tünetek. Kis szövegértés. És máris nem kell rügyező seggről beszélni:) remélem, sikerült, ha nem, remélem, hamar fog:)
2016. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utcsó.. remélem SIKERÜLT:)
2016. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!