Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy adagnyi spermában NAGYON...

Egy adagnyi spermában NAGYON sok ondósejt van. De akármelyik termékenyíti meg a petesejtet, ugyanaz lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
A hímivarsejtek DNS-ei eltérnek egymástól?
2014. jún. 15. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor testvér születik, az ugyanolyan, mint az előző gyerek? Gondolkodj.....
2014. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Még az ikrek sem teljesen egyformák!!! Akkor szerinted??
2014. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
már ott nem stimmel, hogy a neme is különböző lehet...
2014. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

persze, hogy nem ugyanaz lesz az eredmény, hiszen valamelyik eleve okkal lesz gyorsabb a többinél.


Azt írja, "nagyon sok": milyen tudományos vagy, kérdező:D


ajánlom ezt a videót, hogy megértsd: https://www.youtube.com/watch?v=65BV5dXXxzM

2014. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyáááám:DDD Bocs, de ezen komolyan felröhögtem:D

Ha minden spermium ugyanazt a DNS-t tartalmazná, akkor az összes testvér egyforma lenne, nem gondolod?

2014. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Én értem a kérdést és végülis valahol jogos!Ha egy adagnyi (egy kilövésből származó spermák egy időben 1 petesejtet megtermékenyít mondjuk 2 katona abból lesznek az egypetéjű ikrek akik nagyon hasonlítanak egymásra van olyan iker ahol alig lehet őket megkülönböztetni de mégis 2 külön álló ember és személyiség... de ha már 2 petéjűek akkor már teljesen különbözőek lesznek szóval ez annyira bonyolult :D hogy nagyon elmagyarázni sem lehet!(bár van aki biztos)
2014. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De amúgy rosszul fogalmaztam meg a kérdést, az érdekel, hogy a herék maguk döntik-e el, hogy ők most milyen formában illesztik be a férfi dns-ét? Vagy az apa részéről ugyanaz jön? És akkor a petesejt hogyan rakja össze azt, amit kapott, és amije van, hogyha a testvérek különböznek?
2014. jún. 15. 17:58
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerinted a testrészeink bármit is "eldöntenek"????


Megnézted a videót, amit linkeltem? Nem, mi? Pedig abban benne az igazság, az első győz és ENNYI.

2014. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy adagnyi (egy kilövésből származó spermák egy időben 1 petesejtet megtermékenyít mondjuk 2 katona abból lesznek az egypetéjű ikrek akik nagyon hasonlítanak egymásra "


NEM, NEM és NEM!


Az egypetéjű ikrek nem egy petéből és két spermiumból lesznek!!!!!


Az egypetéjű ikrek EGY PETESEJTBŐL ÉS EGY HÍMIVARSEJTBŐL lesznek. Egy zigóta alakul ki, ami a fejlődés egy szakaszában kettéválik. Ezért lesz azonos a genetikai állományuk!

2014. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ennek megértéséhez vissza kellene menned a gimis biológiához. Méghozzá a MEIÓZIS (számfelező osztódás) részhez!
2014. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!