Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy adagnyi spermában NAGYON...

Egy adagnyi spermában NAGYON sok ondósejt van. De akármelyik termékenyíti meg a petesejtet, ugyanaz lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
A hímivarsejtek DNS-ei eltérnek egymástól?
2014. jún. 15. 16:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a biológia órák teljesen kimaradtak. Nem egy dologgal nem vagy tisztában...
2014. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kilencedikes vagyok, kezdjük ott. Az általánosos biológiatanárom nem igazán foglalkozott azzal, hogy ki mit ért s mit nem.
2014. jún. 15. 20:33
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden hímivarsejtben különböző DNS van. Ugyanígy minden petesejtben is különböző a DNS.
2014. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
9%
de attól még a tankönyvet el tudtad volna olvasni, vagy nem?
2014. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne már! Melyik tankönyvből kap választ a kérdéseire?? Tök jó, hogy érdeklődik!

Amúgy sem értem, hogy miről beszéltek. Le merném fogadni, ha végig csattogok a szülőszobán és megkérdem pontosan mi az a menstruáció, a friss anyukák 80%-a nem tudná pontosan megmondani... Szal még egyszer, örülök, hogy még nem sikerült az összes érdeklődést kiölni egy kilencedikesből, pedig ilyenkorra már sikerülni szokott.

2014. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Elnézést! Azt hittem, idősebb vagy. Visszavonom a sértést! Jól teszed, hogy érdeklősz.
2014. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem, nem sikerült még :D

Na de hogy pontosítsam a kérdéseket(az én szintemen):

Mi, mi alapján és hogyan "kódolja" bele a petesejtbe és a hímivarsejtbe azok egyéni örökítőanyagát?

Valamint, a petesejtben, amikor a két örökítőanyag egyesül, mi, mi alapján és hogyan rakja össze a két DNS láncot?

2014. jún. 16. 12:40
 18/18 anonim ***** válasza:

Amint látod itt megállt a mi (okos felnőttek) tudományunk is. :) Viszont, aki feltette ezt a kérdést, valószínűleg meg tudja válaszolni neked. Vagy a kardjába dől... :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2014. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!