Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek már? Mára-holnapr...

Tesztelhetek már? Mára-holnapra nem várom, ha most ellőnék egy terhestesztet az korai? Mindenképp reggeli kell?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem korai, de sok függ a teszt milyenségétől

Ha nagyon kiváncsi vgy úgyis megcsinálod, én legalább is igy voltam, 25. napon pozi lett

2010. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is nemvárt előtt 3 nappal 20-as tesztel pozit produkáltam.Akár tesztelhetsz is!
2010. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már én is poz. teszteltem, nem reggelivel. Gabrielt ajánlom.
2010. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem várt előtti délután már pozitív lett a tesztem. (Lily, Medilab és Clearblue). Másnap reggel -a nem várt napján- meg a Corax és One minute is pozitív lett. Azaz 13-14 nappal az együttlét és a pé után. (pontosan tudtam hogy mikor van pé)

De függ hogy Neked mikor volt, és a hcg növekedésétől is mert az sem egyforma mindenkinél.

Drukkolok és írd majd meg.


Én azért csináltam sok tesztet, mert hosszú idő negatív tesztjei után, végre csíkosak lettek azok amik előtte negatívok és jó volt látni ahogy rögtön szineződik. :)


Üdv. 8 hónapos baba anyukája

2010. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos teszteltél????

Mi lett?

2010. jún. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!