Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma harmadik napja barnázok....

Ma harmadik napja barnázok. Eddig nem fájt a hasam, de most már igen. Illetve a derekam fáj nagyon. Lehet, hogy terhes vagyok? Elmehet a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap, vagy ma kellett volna megjönnie. Azért nem tudom pontosan, mert 1-2 nap eltérés szokott lenni. De csak néhány csepp barna van a tisztaságimon. Olyan érzés, mint mikor nagyon megvan, görcsölök, de vérzés nincs. Tesztet nem csináltam, még, de most pánikolok. Pár napja a mellbimbómból sárgás váladék jön enyhe nyomásra, szét van nyilva, és megnőttek a mirigyek rajta. Ja, a görcsölés most kezdődött, pár órája. Kérlek segítsetek, volt már valaki így? Hétfőn akartam dokihoz menni, de most nem tudom. :( Ja, a hőm 37 fokos.
2008. júl. 31. 13:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

előszőr is vegyél egy tesztet ez a lagfontosabb addog dokihoz se menjél mert ha van baba akkor sem biztos hogy látja már az uh-on


szorítok neked hogy baba legyen


a clearblue kimutaja már most is, nekem 5 nappal előbb kimutatta

2008. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, most egy kicsit már jobb. Veszek egy tesztet, és hétfőn doki. Elég erős hányingerem is van. Már elkezdtem vérezni is egy kicsit, de remélem nem lesz sok. Sötét, bordó. :(
2008. júl. 31. 13:45
 3/28 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok majd azért ird meg hogy mi let a teszt eredménye


szorítok

2008. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszike! Nem is annyira görcs, inkább a hasam feszít, nyom szétfelé, és inkább a derekam akar leszakadni. Soha nem éreztem még így. Én szoktam görcsölni mensi előtt, de ez most más. Remélem baba, és remélem megmarad. Szoríts nekem!
2008. júl. 31. 13:58
 5/28 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babádhoz! :)
2008. júl. 31. 13:59
 6/28 anonim ***** válasza:
Hát szinte minden jel arra utal hogy kismama vagy! Drukkolok neked én is. Figyelem majd h mikor írod meg a teszt eredményét.
2008. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Most egy kicst megnyugodtam, mert megint "csak" barna jött, nem vér! És csak kevés. Nagyon félek, nagyon szeretnék babát. Bocs, hogy ennyire részletezem, de hát...nők vagyunk.
2008. júl. 31. 14:08
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és mindenképp megírom az eredményt!
2008. júl. 31. 14:09
 9/28 anonim ***** válasza:
Szia! Legfőbb h megnyugodj. Ha véletlenül nem baba, (mert ugye a mensinek is szokott ilyen előjele lenni) akkor se csüggedj. Mindenesetre pihenj sokat, és vetess a pároddal egy tesztet, és még ma csináld meg. Én is a clearblue-t ajánlom! Mióta próbálkoztok?Első baba?
2008. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
:-) Négy hónapja nem szedek bogyót, és igen, ez az első bébi. A mellem miatt gondolom hogy baba lehet, mert ilyet még soha nem produkáltam. Olyan fura, hogy jön belőle valami, és ebben a hónapban a szokottnál is jobban fájt, és tiszta kék eres. És az előző mensim is szokatlan volt.
2008. júl. 31. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!