Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért barnázok mensi előtt...

Miért barnázok mensi előtt 3-4 napig? Ez normális? Missed ab óta ez van. Attól még összejöhet a baba? Vagy szedejk rá valamit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 15:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, de én nem csak mensi előtt, hanem a ciklus közepén is vagy barnázok vagy vérezgetek.

Mikor volt a missed ab-od?

2011. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Márciusban. Azóta ez van és mindig előre tudom, hogy meg fog jönni. Neked mikor volt? Szerinted ez el fog múlni?
2011. júl. 16. 19:30
 3/38 anonim ***** válasza:

Március végén. Én is teljesen tanácstalan vagyok, hogy elmúlik-e magától. Elvileg 3 hónapot mondtak, hogy annyi kell a regenerálódáshoz, ami nekem épp letelt, de még reménykedem, hogy magától rendeződik.Leginkább jó lenne, ha ez egy terhesség formájában rendeződne:-)

Ti próbálkoztok?

2011. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Persze! :) Nekünk 6 hetet mondtak, hogy az 1. mensi után lehet újra próbálkozni. Persze, azért mi még egy hónapot vártunk - biztos ami biztos -, így 2 hónap kihagyás után ez a 2. hónap hogy próbálkozunk. Igazából 1 hónappal járunk előttetek.
2011. júl. 17. 08:56
 5/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem másfél éve volt vetélésem,művi befejezéssel és én azóta is barnázook a baba meg nem sikerül. Most készülök időpontot kérni a dokihoz.

2011. júl. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl biztató...
2011. júl. 18. 17:32
 7/38 A kérdező kommentje:

Kérlek, majd írd meg, hogy mit javasolt a doki!

Köszönöm!

2011. júl. 18. 17:32
 8/38 anonim ***** válasza:
Persze,megírom.Már ha egyszer bejutok. Augusztus 5re kaptam időpontot.Szerintem felhívok egy magándokit.Ha már sokat kell várnom,akkor az az orvos vizsgáljon akiben megbízok.
2011. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Bocsi,elírtam,aug. 15-re kaptam időpontot. :(
2011. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Sztem én is el fogok menni, még 1-2 hónapot adok magunknak. Nem fogok várni vele 1-másfél évet!!!Szeptemberben úgyis kell mennem rákszűrésre.

Majd én is megírom, mit mondott az én dokim. Lehet, hogy nem is ugyanazt mondják.

Várom visszajelzésedet!

2011. júl. 18. 21:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!