Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszú és rendszertelen...

Hosszú és rendszertelen ciklusnál lehet, hogy nincs is peteérés? Néha 30 napra jön meg, de legtöbbször kb.35 napra, de volt már 39 napos is.

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Mint ahogy lehet a rendszeres ciklusnál is. Követni kell: hőmérő, lh teszt stb.
2014. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet.
2014. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, én 40-50 napos ciklusokkal estem teherbe, hőmérőztünk hogy tudjuk mi a helyzet :)
2014. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is 36 napos ciklusaim voltak, ezzel estem spontán teherbe.
2014. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan biztosan van, hogy nincs mindig peteérés, de, hogy ennek van e köze ahhoz, hogy milyen hosszú a ciklus azt nem hiszem, bár nem vagyok hozzáértő. Az én ciklusom is átlagosan 35 nap, de nekem is volt már 39,40 is. Most a kistesót várjuk de még nem akar megfoganni. :P
2014. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy van, lehet hogy nincs.

Hőmérőzés, LH teszt vagy orvos...

Nekem is ilyen volt, de nem volt peteérésem, mert PCOS vagyok.

2014. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak is 40 napos ciklusai vannak elég sűrűn és még így 40 fölött is 5 napos a menzesze, a doki szerint mind a 2 sok. Ettől függetlenül azt mondta neki, h olyan termékeny, h elég ha valaki ránéz XD

5en vagyunk testvérek, és ebből a z egyik húgom 4es ikreknek indult, illetve sok ikerterhessége volt ami megszakadt.

Tehát szerintem ez nem ciklus függő.

Énnekem meg 30-37 között mozog a ciklusom kb. 8 napos menzesz lefolyással. 2éve vagyok házas és eddig min. 2 vetélésem volt, baba még nincs, de nem is nagyon erőltetjük a dolgot.


Remélem tudtam valami használhatóval szolgálni :)

2014. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi van, és mindig van peteérésem. Ovuteszt + hőmérőzéssel tudod igazolni magadnak, vagy pedig bebizonyítani, hogy tényleg nincs.
2020. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!