Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tünetek utalhatnak...

Ezek a tünetek utalhatnak terhességre?

Figyelt kérdés
szombaton kellene megjönnie. pár napja görcsöl a hasam,elôtte szúrkált,szokatlanul fáradt vagyok ,ès èrzèkeny(ma 3x sírtam el magam különösebb ok nèlkül)..Mit gondoltok?

2014. jún. 16. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ez semmit nem jelent. Majd szombat után kiderül. Ha késik a mensid, akkor van esély rá, igen. De csak azért, mert sírósabb vagy... ez akár mensi is lehet.
2014. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ez minden mensi előtt megvan, még nem vagyok terhes :D:D:D !
2014. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Azt gondolom, hogy rettentő mód ráérsz hülyeségeken agyalni... Én is ma fáradt vagyok, sőt egy csomót ettem is, lehet, hogy ez a terhesség jele?
2014. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
igen, utalhat terhességre. meg utalhat még egy rakás más dologra: menstruáció közeledtére, frontra, hormonális problémákra, petefészek cisztára (a szurkálás), túl sok stresszre, nem megfelelő étkezésre stb... ha nem védekeztek, és szombaton nem jön meg, akkor hétfő környékén tesztelj egyet reggeli vizeletből.
2014. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én minden mensi elött sírós vagyok... Onnan (is) tudom, hogy egy két nap és megjön.
2014. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!