Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor mutatta ki a...

Kinek mikor mutatta ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
2 gyerkőcöm van nálam mind a 2nél a teszt csak akkor mutatta ki mikor már 2x kellett volna h megjöjjön!Mitől lehet ez és mit ajánlotok?

2014. jún. 18. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 4 nappal mutatta a 25-ös x-epil..bár lehet ciklus elején volt pé-m és azért. Én is meglepődtem
2014. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem akkor mutatta ki, amikor már 2 napja késett, a vaterás 10-es érzékenységű teszt épp, hogy csak halványan, de azért láttam. Másnap vettem egy gyógyszertári 25-öset és az meg rendesen kimutatta, sokkal erősebb lett, holott a vaterás ugyanolyan halvány... A fene tudja, de lényeg, hogy baba van. :)


6 hkm

2014. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is így jártam kedves 2.válaszoló :) a vaterás 10-es nekem is alig látszódott, az xepil-en pedig rendesen bepirosodott

1-es voltam,5hkm

2014. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 nappal az elmaradt menzesz után, halványan.
2014. jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem is teszteltem soha elmaradt menzi előtt. Egy napos késésnél egyértelmű pozit mutatott. Lehet, ha 2-3 nappal előbb tesztelek, akkor már mutatott volna halványan is valamit.

A hcg szintedtől függ, hogy mikor mutatja ki. van, akinek elég termelődik a kimutatáshoz már a nemvárt előtt is, van, akinek nem.

2014. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kimaradása után 1 héttel vettem észre, hogy talán már meg kellett volna jönnie. Ekkor mutatta. Este, erős 2 csík.
2014. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem 18 dpon. 13dpon teszteltem, akkor negatív lett és gondoltam ennyi volt...aztán 5 nappal később azonnal megjelent a csík.
2014. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Legalább most már tudom h nem csak nálam mutatja ki később a teszt! :)
2014. jún. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!