Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nogyogyasz latta ultrahan...

Ha a nogyogyasz latta ultrahangon a terhesseget akor a teszt miert negativ?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Variációk:

-Hugyos Panna vagy és mindig túl híg pisiből teszteltél;

-nem választódik ki megfelelően a HCG a vizeletedbe;

-elnézte, és nem is vagy terhes.

2014. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azert nem vagyok hugyos pannacska! Nem tiz percenkent jarok pisilni.

De miert nemvalasztodik ki a hcg a vizeletbe?

Az orvos nemhinem hogy elnezte a terhesseget?!

De sosem lehet tudni.....

2014. jún. 6. 21:35
 3/7 anonim válasza:
Én is így jártam tavaly nyáron. Az orvos látta de a teszt negatív volt. Nekem sajnos nem maradt meg a terhesség és azóta sincs semmi. De neked szoritok. Nekem azt mondta h.előfordul, h.a szervezet nem kezdi el termelni a hcgt
2014. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a normalis valaszt!

Nagyon agodom e miatt .igaz meg nincs sziverese mert meg csak negy hetes lehetek az orvos szerint de en itt olvasgattam a neten es hat nagyon agodom hogy esetleg ures petezsak :-(

2014. jún. 6. 22:28
 5/7 anonim válasza:
Ne aggódj, ha legközelebb mész minden kiderül. Nekem most több mint egy hetet késik mai teszt full negatív. Most nem tudom, h.adjam fel vagy megint úgy járok mint tavaly? :-(
2014. jún. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is jártam így sajnos. :(

Egyszer vérzéssel távozott, máskor meg felszívódott. Ha nem termel HCG-akkor sajnos nem élő a terhesség.

2014. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát ez nem mindig van így. Sokszor a terhesség végéig nem mutatja ki a teszt. Szomszédomnak 12 hetes koráig még meg id jött. Barátnőm 6 hónapos terhes minden rendben vele de a teszt negatív még mindig. De sajnos legtöbbször úgy van ahogy írtad.
2014. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!