Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, az már gáz ha irígy...

Anyukák, az már gáz ha irígy vagyok más babás anyukákra? És már a barátnőim is sorra jelentik be a babásodÁst. A falnak tudnék menni. Pedig nem jellemző rám az irigység.

Figyelt kérdés
Egy éve probálkozunk. És sajnos nem akar jönni.

2014. jún. 18. 19:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Félregépeltem kedves utolsó. A "sik" az "sok" lenne.

Ha kötözködni szeretnél válassz másik kérdést. Csak a témához ide illő válaszokat várok.

Köszönöm szépen :-))))

2014. jún. 19. 13:13
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én is megértelek. Ugyanígy éreztem én is,amikor több éve nem jött már össze a baba,mi aztán orvosnál is voltunk,és kiderült pár probléma,utána inszeminációk és lombik következett. De már én is ott tartottam,hogy kifejezetten idegesített mikor hallottam,hogy megint babát vár valaki a családban vagy ismerősök között. Emlékszem,mikor Ördög Nóra gömbölyödni kezdett az első babájával,attól is kiakadtam :-) Sőt végül már nem szívesen mentem olyan barátokhoz látogatóba,akiknél baba volt. Én próbáltam jó képet vágni a dologhoz,és gratuláltam mindenkinek,de belül nagyon rossz volt. Kívánom nektek,hogy mielőbb sikerüljön! És a babásodás igenis szép szó,márpedig én tökéletesen beszélem a magyart :-)
2014. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!